2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimde çok fena başım dönüyo tedavilerden sanıyodum
Doktorunuza söyleyin çok baş dönmesi yapıyor diye. O zaten size fitil olarak almanızı söyleyecektir. Yalnız bazımız günde iki kez bazımız üç kez alıyoruz ikişer üçer vs. Doktora danışmadan dozunu alış şeklini değiştirmeyin bence.

Ben günde 4 kere alıyorum 2 sabah 2 akşam
birde estrofem kullanıyorum oda 4 tane hergün

Ya siz ne kadar çok ilaç alıyorsunuz ben bir tek fitil progestan günde 3 tane, bir de 2 tane estroferm bu kadar

Herkesin hormon ve kan değerlerine göre veriliyordur ilaçlar. Birde her doktor farklı bir yol izliyor.

Ben günde 4 kere alıyorum 2 sabah 2 akşam
birde estrofem kullanıyorum oda 4 tane hergün
Doktor yazmamış mı nasıl alınacağını, vajinal ya da ağızdan diye? ben fitil verdi de siz ağızdan alıyorsunuz zanettim, yine doktorunuza danışın bence fitil almak sıkıntılı biraz ama baş dönmesi ve uyku sorununu çözüyor.

farketmez istediğin şekilde kullanabilirsin yutuldugunda çok uyku sorunu yaptıgı için fitil olarak kullanılsın diyoruz dedi ama senin için sorun yoksa agızdan al demişti

Ya siz ne kadar çok ilaç alıyorsunuz ben bir tek fitil progestan günde 3 tane, bir de 2 tane estroferm bu kadar
Benim de öyle kan sulandırıcı var bir de bende sizde zaten kan suluydu galiba Taze transferin ve özellikle ilk transferin ilacı daha az oluyor sanırım, yoksa doktora göre bu kadar aşırı değişiklikler olmaz diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…