2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar yarın 11de transfer 3. Gün olmuş olacak. Sizce ne kadar su içerek gireyim?
Ben evden tamamen tuvaletimi yapıp çıktım 45 dk bi saat kala sadece 500 ml içtim zaten illaki tam saatinde almıyorlar beklerken gelmişti transfer için yeterliydi aşırı üstüme yapacak gibi değildi transfer sonrası 45 dk yattım iyi oldu ,aşırı sıkışmaya gerek yok

Kızlar dayanamıyorum test yapmak istiyorum aşırı sabırsın bi insanım bu 5 günü nasıl geçirdim bilmiyorum
Bak ben 9.güne kadar sabrettim buna bile niye yaptın diyenler oldu beklemek gerek bence beklemelisin bak benimki nasıl muallakta bıraktı 5.gün embriyosu ilk saniyeden çıkmadı birkaç dakikaya çok silik bi çizgi oldu yarın bi kaset test daha yaparım sabah

Ben evde yapmam heralde ya garanti olsun kan testi veririm beklemesi herşeyden zormuş ya

Kızlar meriofert yakar mı ya Menorial la aynı imiş onu ilk defa vurucam gonalf a alışmıştım ama bundan bi tırstım şuan @Bayanstress kız sen sanki bundan kullanmıştın nasıl yakıyor mu de hele

Kızlar meriofert yakar mı ya Menorial la aynı imiş onu ilk defa vurucam gonalf a alışmıştım ama bundan bi tırstım şuan
ben ilk tedavide kullanmıştım gonalf ile biraz yakıyor canım ama çabuk geçiyor kalıcı değil anlık oluyor yakması

Kızlar meriofert yakar mı ya Menorial la aynı imiş onu ilk defa vurucam gonalf a alışmıştım ama bundan bi tırstım şuan @Bayanstress kız sen sanki bundan kullanmıştın nasıl yakıyor mu de hele
150 lik mi 75 lik mi?

ben ilk tedavide kullanmıştım gonalf ile biraz yakıyor canım ama çabuk geçiyor kalıcı değil anlık oluyor yakması
Gonalf kalem kullandım o kolaydı bu toz ve sulu ya birleşitip yapcam acır diye korkuyorum

Ben de kullandım aynı gonal f gibi bi farkı yok bence

Gonalf kalem kullandım o kolaydı bu toz ve sulu ya birleşitip yapcam acır diye korkuyorum
evet canım kapağını açınca kolonyalı pamukla sil iğneyi öyle batır.. acımıyor sadece ilaç yakıyor biraz ama buna da ayrı küçük iğne veriyorlar zaten o yüzden korkma (diyene bak kendi hiç vuramadı iğnesini:) ama acımıyor hafif yanma o da her seferinde olmadı bende bazen çok hızlı yapıyorduk o zaman oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…