2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Ayyyy benimki tutmus gibi hissettm hadi bakalm biraz daha bekle doktor kac gune bir test yap demisti size
Normal kan vermek için 9 Şubat demisti . Ben dayanamadm bugün idrar da test yaptm .cuma da kan vereceğim muhtemelen inşallah pozitif olursa da tekrar pazar günü de test veririm daha sonra doktoruma bilgi vereceğim .

Normal kan vermek için 9 Şubat demisti . Ben dayanamadm bugün idrar da test yaptm .cuma da kan vereceğim muhtemelen inşallah pozitif olursa da tekrar pazar günü de test veririm daha sonra doktoruma bilgi vereceğim .
Guzel haberlerini bekliyorum sabirsizlikla bence bi minik var suan hayatinda icimden gecen bu rabbim hayırlısını versin kuzum tum içtenliğimle söylüyorum umarm pozitif olur sonucun beta hcg 300 lere cikar insallah hep beraber seviniriz

Kendi doktorunun yapması daha iyi olur hic degilse
En azından komplikasyon oldugunda ya da yanlş ameliyatta direk sizden sebep diyebileceğim onu düşünüyorum diğer türlü dışarda olsam bak bizde olsan böyle olmazdı dedirtmek istmedm insallah sıkıntı çıkmaz

İnsallah sıkıntı çıkmaz iyi düşünmüşsün canım

İnşallah canım ya inşallah hepimizin minikleri annelerine tutunur. Kan sonucum çıkar çıkmaz sizlere de haber vereceğim

Kızlar merhaba. size bir konuda danışmak istedim. kanda negatif değeri görmüştüm biliyorsunuz. bugün doktorumun hemşiresi ile konuştum, istersem bu ay diğer transferimin yapılabileceğini söyledi. normalde 2 ay kadar dinlenme süreci olur diye biliyordum ama o gebe kalıp kayıp yaşayanlar için geçerliymiş. sizce bu ay başlanabilir mi?

Bildigim kadariyla 2 ay dinlendikten sonra tekrar başlanır diye biliyorum acaba bi ay beklesen mi kendine gelirsin hic degilse
neden tutmamış peki soylediler mi

Bildigim kadariyla 2 ay dinlendikten sonra tekrar başlanır diye biliyorum acaba bi ay beklesen mi kendine gelirsin hic degilse
neden tutmamış peki soylediler mi
İlçeden İzmir'e gidiyorum bu sebeple gidemedim daha görüşmeye adetim başlamadığı için. telefon ile görüştüm bugün. bana da beklemeliyim gibi geliyor ama süreç uzarsa eski gücüm olmaz gibi de geliyor, sıcağı sıcağına yatırsam mı dedim ama beklemek en doğrusu sanırım.

Bence bi ay dinlen degerlerin yerine gelsin neden tutunmadigini arastirsin doktorun biraz kafan rahatlasin gez toz eglenmene bak
dondurulmus varmiydi senin yoksa tekrar sifirdan mi basliycaksin

Aklimdan geciyordun bugun ameliyat olcak biri vardı diye nasıl geçti agrin varmi
Şuan biraz agrin var sanirim agri kesicilerin etkisi gecmeye başladı ama herşey yolunda hastanedeyim tüplere veda ettim:)) ek olarak birde kist varmis büyük onu da almışlar artık tüp bebege haziriz

Şuan biraz agrin var sanirim agri kesicilerin etkisi gecmeye başladı ama herşey yolunda hastanedeyim tüplere veda ettim:)) ek olarak birde kist varmis büyük onu da almışlar artık tüp bebege haziriz
Hadi bakalm sevindim senin adına suanda bisey hissediyo musun eksik gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…