2022 Tüp Bebek Anne Adayları

evet bende az yumurta büyümüş dedim doktora ohss olmamam için yüksek doz vermemiş daha bugün 1.gün pazartesi 3.gün çağırdılar kaç embriyo kalır dondurulacak gibi olur mu o günü öğrenicez

evet bende az yumurta büyümüş dedim doktora ohss olmamam için yüksek doz vermemiş daha bugün 1.gün pazartesi 3.gün çağırdılar kaç embriyo kalır dondurulacak gibi olur mu o günü öğrenicez
5 tanesi sağlıklı degilmi öbür 5 tanesini mi bekliyosunuz oluşması için

Helloooo 4.iğnemi oldum geldim yarın son iğne. Bakalım pazartesi ultrasonda anyayı konyayı görücez yumurtalarım hakkında. İnşallah biraz sayıları yükselmiş olur

Ayy hosgeldin yukselmistir bence buyumuslerdirde
Neyse vazgectim kaliteli olsunlar 4te 4 yapalım sayıyı geçtim Pazartesi hiç bu kdar hızlı gecsin istememistim Çok denk geliyorum nar ve avakadonun bu dönemlerde tüp bebek kadar etkili olduguna fikirlerliniz ne? Ben 3 gündür avakado yiyorum

Ben oyle bi arastirma yapmadım ama nar canım cekiyo kütür kütür yiyorum resmen bilmiyodum narin tup bebek icin faydasini bundan sonra günlük bi kilo yerim

Ben oyle bi arastirma yapmadım ama nar canım cekiyo kütür kütür yiyorum resmen bilmiyodum narin tup bebek icin faydasini bundan sonra günlük bi kilo yerim
Ben hem hazırlamaya üşeniyorum hemde sevmiyorum çekirdeğini Tutunmaya yardımcı oluyormus ciddi anlamda rahim duvarını kalınlastırıp gebeliğe hazırlıyor.

Ben hem hazırlamaya üşeniyorum hemde sevmiyorum çekirdeğini Tutunmaya yardımcı oluyormus ciddi anlamda rahim duvarını kalınlastırıp gebeliğe hazırlıyor.
Bu bilgi cok isime yarayacak çok sagol gercekten hic bu kadar mutlu olmamistim sende suyunu sık için suyuda guzel oluyor youtubedan nar ayıklama ya bak cok pratik oluyo bi video vardi nar yiye yiye pempis pembis oluruz

Bu bilgi cok isime yarayacak çok sagol gercekten hic bu kadar mutlu olmamistim sende suyunu sık için suyuda guzel oluyor youtubedan nar ayıklama ya bak cok pratik oluyo bi video vardi nar yiye yiye pempis pembis oluruz
Haha bugün yedim şansa kolay ayıklandı valla yarın sabah 9da yumurtacıklara bakılcakkk bakalım ne alemdeler

Selamlar herkese! Ben de cuma günü dondurulmuş 3. Gün embriyoları transfer oldum. Herkese tedavisinde en hayırlısını diliyorum

Selamlar herkese! Ben de cuma günü dondurulmuş 3. Gün embriyoları transfer oldum. Herkese tedavisinde en hayırlısını diliyorum
Merhaba nasil gidiyo peki transfer nasil bisey ilk deniyorum bende agrili mi oluyo merk ediyorum umarim bebisiniz tutunur guzel haberlerinizi aliriz

Merhaba nasil gidiyo peki transfer nasil bisey ilk deniyorum bende agrili mi oluyo merk ediyorum umarim bebisiniz tutunur guzel haberlerinizi aliriz
0 ağrı, 0 stresli bir olay. Yani işlem sırası. OPU gibi aneztezi verilmiyor da, toplamda gir çık 5 dakikayı ancak buluyordur. Amin hakkımda hayırlısıyla inşallah emeklerimizin karşılığını alırız

İnşallah rabbim bizlerinde kucagini bos birakmasin

Selaaam hosgeldinizz Hadi güzel haberlerinizi duyalım insallah İlk denemeniz mi, kaç yaşındasınız?

Günaydınlar sabah 2 adet 5.gün transferim oldu

Eklentiler

• 0FAFD324-B3D1-4BCC-8A1E-E2A5EE0A53C6.jpeg
    114,3 KB · Görüntüleme: 48
Ayy hadi baklm cok merak ediyorum mutlaka yaz sonuclarini
Şimdi çıktım doktordan. 13-14mm olmuşlar. Çarşamba sabah yine görmek istedi. 2 gün daha gonal-f’e devam artı cetrotide verdi. Şimdi onları almaya gidiyorum. İyi mi sizce 5.gün iğnenin 13-14mm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…