2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Nasil gecti doktor gorusmeniz meraktan catlayanlar var burdaaa
Şimdi girebildim canım şöyle oldu öncelikle ben doktoruma hidrosalpnks ameliyatini sigortadan yapip yapamayacağımızi sormuştum , o tup bebek uzmanina bunu sormamizi normalde o ameliyati onlarin yapmasının daha doğru olacağını belki prosedure uygun olursa yapmak icin yardimci olacaklarini ama prosedure uygun degilse kendisinin bu ameliyati yapmaya caliscagini sonucta cocuk istemiyor olsak bunun bir saglik problemi oldugunu oyuzden ameliyati sigortanin karşılaması icin ugrasacagini söylemişti. bugun tup bebek uzmaniyla gorusmeden once onun yanınaa gittim çünkü tup bebek merkezine giris yaparsak sistemden onlarda yapamayız derse tekrar saglik problemi olarak gostermenin olumsuz olacagini dusundum. Doktorum tup bebek uzmanlariyla görüştü onlar demişler biz sigortadan yapamayız ama ameliyati siz yapin biz ameliyata girip bakalim rahim durumuna.o yuzden bugun Öncelikle sigorta başvurusu yaptik , sigorta olumlu yanit verirse subatin ilk haftasi ameliyati doktorum yapıcak ama tup bebek uzmanlarida giricek ameliyata bir sonraki ayda tup bebek sureci baslayacak sigortadan yanit gelince terkar gidicez uzmanlarla oyuzden bugun o görüştü sadece biz ordan giris yapmayalim diye simdi sigortadan yanit bekliyoruz

inan11

Benimde ilk denemem Opu islemi yapıldı 6 tane embriyo olustu suanda rahim dinlendirmeye aldilar beni bu arada tüpleri aldirdim subat ilk adetimde muanem var ona gore transfer olcam insallah erteleme olmazsa
İnşallah hakkınızda hayırlısı olsun nerde tedavi görüyorsunuz

Hadi bakalm hayirlisi olsun başladınız ya gerisi gelir kendiliğinden herşey oluşur hakkında hayırlısı

Ankara cankaya bahçeci kliniginde tedavi görüyorum
Aaa güzel bende daha önce Selen hocayla ön görüşme yapmıştım daha sonra mesafeden dolayı Adana’da yapmaya karar verdik Berfu hoca var orda oda baya iyi yakından takip ediyorum

Aaa güzel bende daha önce Selen hocayla ön görüşme yapmıştım daha sonra mesafeden dolayı Adana’da yapmaya karar verdik Berfu hoca var orda oda baya iyi yakından takip ediyorum
Aynen yusuf Aytaç hocaya gidiyorum bende berfu hocayla birlikte calisiyolar cok memnunum biraz maliyetli ama kendimi guvende hissediyorum

Aynen yusuf Aytaç hocaya gidiyorum bende berfu hocayla birlikte calisiyolar cok memnunum biraz maliyetli ama kendimi guvende hissediyorum
Aynen güvende hissettiriyorlar inşallah güzel haberlerinizi de alırız ne kadar maliyet oldu ortalama

Tatbiki inşallah hayırlı haberlerle gelirim
Sabah embriyolog aradı normal gününde ilerleyende var dedi kafam karıştı kalite bilgisi vermedi
Bana da oyle demislerdi ne kadar saglikli oldugunu demiyolar hepsi tuttuktan sonra soyluyolar

Arkadaşlar ben pcosluyum 24 yasındayım ilk tüp bebek tedavim dün opu oldum 13 yumurta toplandı bugün aradılar 10 tanesi olgunmuş ve 5 tanesi döllenmiş bu sayı çok az değil mi yarı yarıya döllenme olmuş 3.gün çağırdılar duruma göre transfer olacakmış o güne kaçı kalır o da muamma moral olarak çöktüm ben pco var eşimde sıkıntı yok bir sürü embriyom olur diye beklerken böyle oldu

Oyle dusunme bence cok iyi sayısı 25 yumurtadan 6 tanesi saglikli dollenmisti yumurta zaten 18 buyuklugunde olunca topluyolar senin yumurtalarının bazilari buyumemistir yada zarari olmasin diye fazla doz verimemislerdir yoksa 30 yumurta bile toplarlardi dondurma islemi yapildi mi sizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…