2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Ayy inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Cok sevindim senin adına insallah baslmazsin tekrardan cunku zorluklarını anlatmışsın
eveet çoğu zaman dedim ki istediğimde hayır aynı zorlukları tekrar çekemem öyle öyle başlama isteğimde bitti :) darısı isteyen herkesin başına , benim iki saat sonra doktor kontrolüm biraz heyecanlıyım işe adapte olamıyorum bile şuan

Ayyy lutfen sonuclarini bize yaz olur mu bende cok heycanlandm hadi hayırlısı bakalm

Merhabalar bende çarşamba günü toplama yaptım 12 adet toplandı 9 adet döllenmiş çok heyecanlıyım kaçıncı güne gidecek diye

Merhabalar bende çarşamba günü toplama yaptım 12 adet toplandı 9 adet döllenmiş çok heyecanlıyım kaçıncı güne gidecek diye
Ayy merhaba bizde çok heycanliyiz masallah baya da varmis embriyonuz ilk denemede tutar insallah neden tüp bebege başladınız sizin ne sıkıntınız vardi

Allah sabır versin sizin için de çok zor geçmiş sizin sorununuz da sperm miydi

Ayy nasıl geçtiiiiii

Maşallah! 9 adet embriyo çok iyi.
İnşallah bebişinizin tutunduğununda haberini alırız burdan
Taze mi, dondurulmuş mu olucak transferiniz belli mi?

Merhabalar bend
Ayy merhaba bizde çok heycanliyiz masallah baya da varmis embriyonuz ilk denemede tutar insallah neden tüp bebege başladınız sizin ne sıkıntınız vardi
Teşekkür ediyorum fakat bu 3. Denemem olacak bi sıkıntı yok aslında bulamıyorlar daha doğrusu 1 yıl olmayınca tüp bebek denedik bizde

Maşallah! 9 adet embriyo çok iyi.
İnşallah bebişinizin tutunduğununda haberini alırız burdan
Taze mi, dondurulmuş mu olucak transferiniz belli mi?
Merhaba çok teşekkür ediyorum taze transfer olacak inşallah bakalım 5. Güne giderse inşallah doktorum 3. Gün treansferi yapmıyor diğer 2 denememizi başkentte yapmıştık şim Bülent Haydar dedeoğlunda tedavi oluyorum

Hadi hayırlısı olsun insallah Diğer 2 denemenizde kaç yumurta/embriyo vardı?

Nasil gecti doktor gorusmeniz meraktan catlayanlar var burdaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…