2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Ooooo bebisimizi görmeye az kaldi bu kalp atisinda kdr olan sure bana cok cabuk gecmisti calistim diye mi bilmiyorum da çabuk gecmisti
Ay ben iş yeriyle daha en basında tüp bebek doktorundan ayrıldıktan sonra ofise gelicem riskli olabilr suanlk evdeyim dedim ekime kadar evdeb devam edecem iş yeride uzak 2 vesait toplu taşıma yapıyorum gidemem valla

Ay ben iş yeriyle daha en basında tüp bebek doktorundan ayrıldıktan sonra ofise gelicem riskli olabilr suanlk evdeyim dedim ekime kadar evdeb devam edecem iş yeride uzak 2 vesait toplu taşıma yapıyorum gidemem valla
Ben ilk 10 gunden sonra iki hafta ise gitmistim ama ben arabayla gidiyorum ondan rahattm ikinci hafta kusmalarim baslayinca heyet raporu almistim araya tabi bayram tatili girdi covid oldum derken haziran 10 unda transfer oldum 27 agustosta ise basladim 3 ay raporluymusum gbi hisseetm

Ay kusma mı oluyo kalp atışından sonra mı başladı? Ne zaman başladı?

Kızlar progestan dex 25 mg saglık olcagı yazsa devlet karsılıyo mu acaba biliyomusnz? Göbekten yapılanı

Ay kusma mı oluyo kalp atışından sonra mı başladı? Ne zaman başladı?
Ya herkesin ayni degil tabii ki ama benim bicak gibi 6. Haftanin ilk günü girmisti hayatima kalp atisina gittgimiz gun de koku hassasiyeti baslamisti sonra iki ay düzelmedi hicbisey en ufacık kokuda tiksindim kustum kolonya kokusu sabun kokusu dahil

Kızlar ejce B Burcu2480 S_lidya 2 gece önce şiddetli bel ağrım oldu böyle uzun süre yatarsında belinz agrır aynı öyle bir de karın agrım gaz sancısı gibi acaip dedim gitti heralde çocuk
Dün de bel agrım devam etti doktora bir sordum da endişelencek bişey yok dedi geçiştirdi bu döbemlerde bel ağrıs yaşayanınız olmuşmuydu hic?

Normal kuzum yerlesiyo o daha yerini ayarliyo bel ağrın kasık ağrın olabilir bendede olmustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…