2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Günaydın kizlar bugün transferden sonra ki 9 günüm dayanamayıp bu saatte testi yaptım ve negatif çıktı😔daha 12 günde felan kan testi vermeme gerek yok demi ilk denemem başarısız oldu😔

İyim bende kontrol vardi bugun detayliya girdim şükür iyiyiz normal herşey haftaya cinsiyet belli olacak o zaman senin
İgneler bitene kdr o psikoloj devam ediyor igneler bitcek ozamn komple cikcan😂 bak ben bi senle konusmak icin giriyorum buraya valla. Sitede hic bisey okumuyorum artik nasil travma biraktiysa bende bshshshsh
Burcu 24 ünde belli olabilir evet kontrol var 🤭

En iyisi aslında ben de yazma sıklığımı çok azalttım 🥰🥰🥰

Burcu 24 ünde belli olabilir evet kontrol var 🤭

En iyisi aslında ben de yazma sıklığımı çok azalttım 🥰🥰🥰
Günaydın çiçeğim 🤩 valla oyle bi buradan bildirim geliyor ztn size bakiyorum cikiyorum. Okudukca eskiye dönüyorum cok zor bir sene gecirdim allah kimseye yasatmasin vallaya artik gecmisi gecmiste birakma vakti🙈

Günaydın kizlar bugün transferden sonra ki 9 günüm dayanamayıp bu saatte testi yaptım ve negatif çıktı😔daha 12 günde felan kan testi vermeme gerek yok demi ilk denemem başarısız oldu😔
Hayır hayır sakın ilacı bırakma sakın umutsuz olma 12.güne kadar bekle lütfen cok okuduk burda 9-10 gün negatif olup 12.gün kanda pozitif görenler idrara daha geç karışıyor betabhcg lütfen umutsuz olma

İgneler bitene kdr o psikoloj devam ediyor igneler bitcek ozamn komple cikcan😂 bak ben bi senle konusmak icin giriyorum buraya valla. Sitede hic bisey okumuyorum artik nasil travma biraktiysa bende bshshshsh
Hahahahah 😂
Ben yeni grup kurarm kızlar 2023 yılı güçlü anneleri diye ordan devam😂 hakketn cok yoruldk cok üzüldk ama değdi bee allah saglıklı sıhhatli kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah

Konustun mu doktorla varmi bi so
Aynen bende işte bilemedim simdi siz de oyle diyirsunuz bakin sizde kullanmissiniz ve aklıma çok takildi şuan okuyorm burda herkes 3.4 günde bir gidiyir kontrole onceki gece sabahi sabah ettim aradim hemşireyi sordum normal diyir ama pazartesi gidince ciddi sekilde sorgulayacagim însallah ters bir durumla karşılaşmam panik oldum iyice... sen bebegin varmi hamile kaldinmi canim kac yumurtan oldu yasin kaç . Ben 40 yasinadayim amh .0 . 82 idi geçen sene haziranda simdi dahada düşmüştür rabbim yardimcimiz olsun
Aynen bende işte bilemedim simdi siz de oyle diyirsunuz bakin sizde kullanmissiniz ve aklıma çok takildi şuan okuyorm burda herkes 3.4 günde bir gidiyir kontrole onceki gece sabahi sabah ettim aradim hemşireyi sordum normal diyir ama pazartesi gidince ciddi sekilde sorgulayacagim însallah ters bir durumla karşılaşmam panik oldum iyice... sen bebegin varmi hamile kaldinmi canim kac yumurtan oldu yasin kaç . Ben 40 yasinadayim amh .0 . 82 idi geçen sene haziranda simdi dahada düşmüştür rabbim yardimcimiz olsun 😍😘🤲🤲🤲🤲
Konuştun mu doktorla varmi bi sorun ? Ben 27 yaşındayım malesef bebek yok uğraşıyorum bi sefer başarısız tup bebek deneyimim oldu 2.ye Allah büyük bakalım 🤲🏼

Hayır hayır sakın ilacı bırakma sakın umutsuz olma 12.güne kadar bekle lütfen cok okuduk burda 9-10 gün negatif olup 12.gün kanda pozitif görenler idrara daha geç karışıyor betabhcg lütfen umutsuz olma
Çok tesekur ederim güzel düşüncelerin için 3 gün daha bekleyip kan vericem inşallah yazdığın gibi olur ☺️

Merhaba kızlar ben yeni geldim bugun transferimin 6. günü dün kan testi yaptırdım sonuç 1 yani negatif üzüldüm ama çok erken biliyorum transfer için izin almıştım bugun başladım. Zaman böyle daha iyi geçiyormuş

Merhaba kızlar ben yeni geldim bugun transferimin 6. günü dün kan testi yaptırdım sonuç 1 yani negatif üzüldüm ama çok erken biliyorum transfer için izin almıştım bugun başladım. Zaman böyle daha iyi geçiyormuş
Kacıncı gün embriyosu bazen geç tutunma olabiliyor kan gününze kadar idrar yapmayın lütfen moralinizi bozmayın

Hahahahah 😂
Ben yeni grup kurarm kızlar 2023 yılı güçlü anneleri diye ordan devam😂 hakketn cok yoruldk cok üzüldk ama değdi bee allah saglıklı sıhhatli kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah
Kur vallahi başı biz cekeriz 😁😁 insallah sagsalim kavusuruz bebislerimize
Çeen anne mi olcan çeen tazecik anne 🥰🥰🥰 çok şükür tutundu sevincini yasat demistik yasadik sira kucagimiza almak kaldi 🥹🥹 sefasını surucez

Konustun mu doktorla varmi bi so

Konuştun mu doktorla varmi bi sorun ? Ben 27 yaşındayım malesef bebek yok uğraşıyorum bi sefer başarısız tup bebek deneyimim oldu 2.ye Allah büyük bakalım 🤲🏼
Canim çok teşekkürker bir sorun yok çok şükür yarin hayirlisi ile toplama yapılacak.. valla Her şeyi sorguluyorum takintili bir tip oldum çıktım .. canim ben 40 yasindayim doktoruma göre 1. Buçuk deneme dedi bana 2 kez transfer oldum ama 2.ci 1 tane transfer edildi ondan herhalde sen çok geçsin gülüm yaa o kadar zorki rabbim kolaylık bizlere dualar edelim birbirimize hangi sehirdesin ben istanbul hayirla başla tekrar sen de bir an önce canımsın 🤲😘😍💗💕

Benimde öyle çıkmıştı ama pozitif çıktı kanda yarin git kanda baktir benimki kimyasal imiş

Kur vallahi başı biz cekeriz 😁😁 insallah sagsalim kavusuruz bebislerimize
Çeen anne mi olcan çeen tazecik anne 🥰🥰🥰 çok şükür tutundu sevincini yasat demistik yasadik sira kucagimiza almak kaldi 🥹🥹 sefasını surucez
Ay insallah kuzum ya üşütmüşm cok fena aşırı gaz var karnım davul bişey olmaz demi

Kacıncı gün embriyosu bazen geç tutunma olabiliyor kan gününze kadar idrar yapmayın lütfen moralinizi bozmayın
5. gün embriyosu dondurulmuş 1 tane transfer edildi 5. gün sabah kan testi yaptırdım negatif çıkmıştı şimdi 7. gündeyim işe konsantre olamıyorum sizin durum nedir

5. gün embriyosu dondurulmuş 1 tane transfer edildi 5. gün sabah kan testi yaptırdım negatif çıkmıştı şimdi 7. gündeyim işe konsantre olamıyorum sizin durum nedir
5.gün cok erken beta hcg kanda 6-7. Gün salgılanmaya başlıyr 5.gün embriyosunda bence bekleyin test gününüze kadar belki geç tutunma olcak kendnizş üzüp stres yapmayın

X