2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Müthiş haber çok sevindim

Merhaba Mehtap hanımdan memnun kaldınız mı acaba? Süreciniz nasıl ilerledi şimdi ne durumdasınız?

Merhaba.bende arastirma surecindeyim.semra kahraman a bakiyordum sormak istedim.sanirim kendisiyle gorusemiyoruz degilmi?islemlere hep Baska dr larmi giriyor?kendisini istesek kabul etmiyormu?

Merhaba.bende arastirma surecindeyim.semra kahraman a bakiyordum sormak istedim.sanirim kendisiyle gorusemiyoruz degilmi?islemlere hep Baska dr larmi giriyor?kendisini istesek kabul etmiyormu?
İlk görüşme kendisi ve sececeğiniz doktorla ben yücel şahin kesinlikle öneririm her aşamanıza baska doktor giriyor ultrason muayenesinde doktordan memnub kalıp devam etmek istiyorm derseniz konusabilirsiniz ama giren her doktor ögleden sonra kurulda toplanıyor son kararı semra hoca veriyor .ben sayelerinde 16 haftalık hanileyim işlerinde doktorlar aşırı titizler ön muayene ücretsiz gidio görüşmenizi tavsiye ederim

Sgk raporu gecmiyormus sanirim.bugun tlfnda sordumda.benimd ersporum var yararlanmak istedim acikcasi

Sgk raporu gecmiyormus sanirim.bugun tlfnda sordumda.benimd ersporum var yararlanmak istedim acikcasi
Onu tüp bebek muhasebesi ile konusun geçmiyo ama muhsaebe raporlu giderseniz indirm yapıyorlar 1.5 sene önce başlamıştk trdaviye ozaman demişti muhasebe rapor varsa kesnlkle gidin konusun menekşe diye bir bayan para işleri onunla çözülüyor yüzyüze konusmanz lazm hele kesin orda yaptıracagz derseniz indirm uyguluyorlar

Ama ne kadar indirirler ki

Ama ne kadar indirirler ki
B

Bide on gorusmede ucretsiz degilmis.once muate olcaz duruma gore kojuscaz ola ki verilen fiyattan memnun kalmazsak muayene parasi bosa gitmis olcak.

B

Bide on gorusmede ucretsiz degilmis.once muate olcaz duruma gore kojuscaz ola ki verilen fiyattan memnun kalmazsak muayene parasi bosa gitmis olcak.
Hayır siz kadın dogumu mu aradınz ne yaptınz ön görüşme ücretsiz şişli memorialde muayene oluyosunz konusuyosunz yaklaşık 1-2 saat ondan sonra ne zaman istersebiz o zaman başlıyosunz istemezseniz baslamıyorsunz kim dedi size ön görüşme ücreti var diye öyle saçma şey mi olur ?
Benm zamanımda 2800 tl indirm oluyodu raporluya şuan ne kadar bilmiyorum

Beybi benim gttigim özel klinikde öyle on gorusme ucretsiz diyolar sadece konusuyosun tahlillerin varsa gosteriyosun tup bebek hakkinda konusuyosun bilgi veriyolar ama bi muane ediyim diyo muane ucretini almislardi bizdede 6 aylik 600 odemistik S smyrnalove

Biz tahlillerle gittk bide muayene etti doktor 2 doktor giriyo ikiside ayrı ayrı ett hatta hic para vermedik benm gittipim yerde sadeve tedaviye başldıgıdna kan aldırmaya basladıgn an kan ücreti alınıyor tahlil icin benm zamanımda 500dü oda total paketten düşülüyodu yumurta tıplama zaöanı bir kısmı transfer zamanı ger kalan kısmı ödeniyorsu

Ne kadardan 2800 dusmustu peki?

Olabilir kuzum her yer farklı belki paket olarak aldiysan ondan da muane ucreti odememissindir benimki paket harici odemeydi amaaan çok şükür bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…