2022 Tüp Bebek Anne Adayları

İyi çok şükür bu haftaydi doktorunda hangi gun oldugunu unuttum soruyum bi dedim
Cumartesi günü bakalm zerre hissiyatım yok umarıö bebek ve kalp atısı görürürz başka bir gruptan bildirm geliyo habire bir jaç kişinin kalp atısı gözükmemiş yok kalpler durmş okudukca moralim bozuldu psikolojm gitti giremiyorm o yüzden cok valla buralara insan strese giriyor ister istemex

Yok yok moralini bozma sakın okuma öyle şeyler sıkma canini kuzum hissetmezsin zaten de su cumartesi bi gelseydi

Yok yok moralini bozma sakın okuma öyle şeyler sıkma canini kuzum hissetmezsin zaten de su cumartesi bi gelseydi
Öfff evet ya bide ben kese mese hic bişey görmeye gitmedim 4ünde transfer 11inde bir kan verdim 13ünde ikimci kanı o zamandan beri bekliyorm eylül ayı bitmek bilmedi yemin ediyorum hic hamile gibi hissedemiyorum kendimi o yüzden yarın sanki doktor bakıp kese mese göremicekmiş gibi psikolojideyim saçma bir şekilde

Kese olusmustur aslinda kese icin cagirsaydi keşke gerci 6 haftalik falan olacak yarin gittiginde insallah kesesi olusmustur minnosumun kalp sesinide duyarsin doktor bana kese gözüküyor ama bebek icinde yok demişti kese oluştu diye çok ağlamıştım kac doktora gittim sirf kesenin icin bebek gozukuyo desin diye cok stresli bi dönem rahatlat kendini kimsenin dedigini kulagina asma bosver

Kız yarın 7.haftaya giricem kalp atısınında duyulması gerekiyor normal şartlarda bakalım dua edin de hayırlısıyla atlataym yarınıda

Niye bu kadar beklediniz ki
Onun kesesi be kalp atışı şu an olur
Doktor sagolsun 1 ekime randevu verd bende erken olur diye başka doktora gitmeye korktum acıkcası.Ama yarına şimdi aşırı bir heyecan ve korku var umarım vardır bebek kalp atısı da duyulur bu zamana ladar hic kanamam falan olmadı en azından kötü biiey yoktur siye düşünüyorm ama işte bide kalp malp duyulmazsa büyük yıkım olur o

Bugun 1 ekim büyük gün cicegim guzel haberlerini bekliyorum insallah rabbimjn izniyle doktora gttin mi durumlar ne

Bugun 1 ekim büyük gün cicegim guzel haberlerini bekliyorum insallah rabbimjn izniyle doktora gttin mi durumlar ne
Çıktm kuzu şükür duyduk pıt pıt kalp atışını Allahm cok aşırı değişik bir duygu Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah ya aptal gibiym 6+3 üz günüyle uyumluymuş şükür Bizimle işinz bitt dedi tüp bebek doktoru bir icim buruldu Sarhoş gibiyiz suan adapte olmaya calışıyoruz

Ayyy cok güzell okurken tuaf oldum maşallah maşallahh Darısı bana inşallah

Ohh çok şükür yaa valla bildirim gelince basip basmamakla kararsız kaldim cok sevindim kuzum masallah size kendi doktorunu ayarla artk ilaclara devam demi

Ohh çok şükür yaa valla bildirim gelince basip basmamakla kararsız kaldim cok sevindim kuzum masallah size kendi doktorunu ayarla artk ilaclara devam demi
10. Haftaya kadar durmak yok yola devam kendi doktorum hazır gibi bakalım 2 hafta sonraya randevu alın dedi

Ayyy cok güzell okurken tuaf oldum maşallah maşallahh Darısı bana inşallah
Amiiin darısı isteyen herkese inşallah bu grubu ben kurdum dilerim buraya yazan burayı okuyan gören dileyen herkes bu duyguyu tatsın Hepiniz dualarımdasınz Rabbim bizlere sizlere hepimize saglıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…