2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Aynen ilaclari da zam gelecegi için bulamayoruz prolutek igne tek bi tanesi 500 lira olacakmış 285den 500 düşünsene yari yariya zam veriyolar yani tamam onlarda hakli ama bizler napabiliriz zaten elimizde avucumuzda ne varsa veriyoruz yeri geliyo eve bisey almiyoruz gercekten cok zor senlik bi sıkıntı gozukmuyor strese girme sakın hersey olacağına varır tutacagi varsada inan stresden tutmaz bosver herseyi sal gitsin olursa olur zaten embriyo iyiyse eğer tutacaktir emin ol kafani takma gez dolaş keyfine bak transfer klacagin son gune kadar gez sonra gezemiyosun insalah tutar kuzum

İnşaallah gerek olmaz ve içlerinden tutar, hormon basa basa kendimi tanıyamaz oldum

Kızlar nasılsınz ne var ne yok ne durumdasınız .Ben sanırm tedaviyi baya öteleyecem Allah istemiyor diye düşünüyorum net bir şekilde artık hakkımızda hayırlısı değilmiş demek ki diye ev sahibim agustos basına kadar evden cıkarıyor boşanıyormuş kendisi oturacak deli gibi ev bakıyoruz kiralık ev fiyatları almış gitmiş hem taşınma hem tüp bebek tedavisi asla kaldıramam .taşınamdan sonra kendimizi toparladıgımzda nasipse devam edeceğiz B Burcu2480 S_lidya Nile37 ejce siz de ne var ne yok

Yav nediyorsun hay allah ya ne oluyorsa vardir bir hayri diyecegim artık bu kadar ust uste gelince ev fiyatlari nasil artmis var ya deli gibi allah yardimciniz olsun bitanem ya ben bazen dusunuyordumda bebek odasi yapamicaz diye bu evde ama imkansiz tasinmak suan kiralari gorunc Allah isinizi rrast getirsin. Ben napayim evde dinleniyorum bebeyle birbirimize alismaya calisiyoruz

Ben artık helak oldum ya aglamaktan yapaca bişey yok.Her bu işe basladıgımızda başka bir sıkıntı cıkıyor artık en son ev işi suan 1400 liraya oturuyoruz bedava gibi bişeey baktıgımız evler 6000 den baslıyor nasıl yapıcaz ne edicez zerre fikrim yok Yoruldum 1 sene kendimii toparlayayım nadasa bırakayım diyorum 1 sene sonra da sağ tüp de hidrosalpenks olursa ameliyat parası da veremeyecez Allah büyük ya yapacak bişey yok .Keşke ahh keşke 2 tüpü de alsaydı doktor başında konussaydım ne bileyim böyle şeyler yaşayacagm en azından o taraftan kafam rahat olurdu şimdi aklımda hep bir şühe acaba sag tüp nasıl diye

Off cideen insani cileden cikariyor suan ki durum. Kira cideen bugunun sartlarinda cok iyiymis birden neredeyse uc katı artacak tasinma masraflari depozitosu emlakçı parası derken vakit olsa en azindan rahat rahat yaparsiniz acele etmeden daha imkanlar bulunuyor vakit var mi?
Bebis icin acele etme dusunsene ya hamis kalsan sonra ciksa bu hengame daha sartlar zor olurdu once ev isinizi halledin sonea bebis kismini konsuucaz hic dertlenme

Agustos 1 cıkmam lazm vakit de dar birde bu kadar fiyatlara rağmen ev de bulamıyoruz buldugumxda kira 2 kira depozito 1kira emlakcı bilmem ne taşınmam minimum 30-35bn nasıl kalkacaz altından bilmiyorm.Hoş zaten bu stresle sıfır problem olsa da o embriyo turmaz ya neyse

Ben de bazen öyle hissediyorum, hep bir adım geçiyorum yeni zorluk seviyesi açılıyor resmen.

Allah yardımcınız olsun, ev işleri bu ara çok sıkıntılı. İşiniz rast gider umarım. Gerçekten çok kısıtlı bir vakit, hukuki tarafı nasıl acaba yani bu kadar kısa sürede çıkarma hakları var mı, biraz daha zaman vermesi gerekmez mi.

Maddi manevi zorluyor tedavi, ilaçlar zamlandı, tedavi ücretleri de yine zamlanmış galiba. Ameliyata prof ne kadar isticek sonra, transfer 7.5tu acaba ne kadar olacak düşünüyorum, kartopu gibi katlanarak büyüyor borçlar.

Ama inanıyorum bu zorlukların karşılığını kat kat alıcaz kucaklarımız dolacak inşallah. Sırasıyla yazıcaz güzel haberi. Olumlu enerji yollamaya, iyi düşünmeye iyiyi çağırmaya çalışıyorum bazen süngüm düşse de.

Bir de aklıma geldi bu sabah ki doğum kontrol hapı kullanıyorum, inşallah pıhtı vb. riskinden sakınca görüp 1 ay daha ertelenmez ameliyat

Vay kuzum gercekten herşey üst uste gelir hayirli biseye adım atarken canını sıkma hersey olur bende cok erteledim herseyin vakti zamani var inanki oyle bi zamanda olsun ki senin isin hem en yakin zamanda hemde tutundugunda maddi manevi butun sıkıntını bitirsin insallah berketiyle gelsin kuzucum insallah bende iyiyim doktora gidip geliyorum işte ikili tarama vardı bugün onla uğraştım sonuclari haftaya bakalim

Gerçekten tedavi surecine baslamaya karar verildiğimizden beri ilaclara falan durmadan zam geliyor
Umarim erteleme yasamassiniz daha fazla cidden beklemesi cok yorucu oluyor biliyorum ama herseyden ote sağlığınız yerindeyken olsun herşey

Bak burcunun ertelene ertelene ayni zamanda hamis olduk neredeyse Opecert ama sonucu guzel olsun beklemeye deger simdi transfer falan dusunme once ev isini hallet sonra kFan bir rahata kavussun gerekrise ilaclari dort biryandan bakar uygun halletmeye de çalışırız

Ayy gercekten bak evimi tasidm erteledik bi sene icinde oldu bunlar evi su bastı tedavinin ortasinda dişim apse oldu neler neler sonu gercekten guzel olacakda ertelensin saglikli olun yeter kızlar rabbim hersekilde verecek yeterki sabırlı olun yeter yasiycaniz seyler cok sabir isteyen bişey benim sıpa erkek olacak gelisiminden erkek diye soyledi doktor cinsiyetine

Ay bende bunca yillik hayatimda hic gecirmemisim tam tedaviye baslicam vertigo gecirdim hatirlasaniza tam son anda dişlerimi saglama aldim derken bir dişim cortladi benimde allahtan kökünden cektirdim uzun sürmedi o biz istedikce hep biseyler cikiyor buda Allah'ın bizi sinama şekli sanirim
Ama bak hepsini guzel hatirlicaz Opecert ohh erkek sipamiz da geliyor ismide bellidir ozaman artik

Dur bakalım hemen ameliyat parasını düşünme..

Bu süreçte devlette doktor bulman imkansız mı hem hsg ile teyit edersin..
Transfer ücreti ne kadar ki?.

Ayyy evet basimizdan neler gecti neler yeminle anlatiyorum anneme falan boyle sizleri gercekten bu 7 ayda cok şey yaşadık

Ya ismi belli aslinda ama berat ya da emir koyyum diyorum belli degil iste emir hatta bi burdan bacımin kardesinin ismiydi

İnşallah

Sonu güzel olsun

Ayy ikisi de guzel ama emir cok guzel

Evet bakalım babamiz ne diycek
Senin cinsiyette öbür ay belli olur nasil gidiyo hamilelik
Su iki haftadir cok zorlandım 6. Haftaya girdigim andan itibaren mide bulantilari zart diye cikti en ufacik kokuya oguruyorum su icsem kusuyorum modunda iki haftadir yemek yiyemeden sindirim sistemim bozulup vucudum halsiz kalarak gecirdim son uc gundur prilam kullanıyorum açıkçası boyle efsane bisey olamaz yemek yiyebilmeye basladim yoksa ölürdüm herhalde bir kac gune
Kimse bana soylemedi hamileligin boyle zorluklari olduğunu küt diye baslayinca sersemledim küt diye de biter diyorlar ya hadi bakalim

Ayy inşallah kızın olcak senin bence kusmalarindan falan belli benim hic mide bulantim olmadi sadece 3 defa cikardim o da kahvaltiyi geciktirince oluyomus acikiyomus minnos midemi tirmaliyo resmen bulanti hapi aldiysan duzelirsin bide atistirmalik kuruyemis cubuk kraker ye mutlaka bulantıların geçer insallah kuzum yemek yemek gibisi yok valla kaynanam gildeyim kac gündür burasi kalabalik yemek yiyenle yiyorum 6 öğün resmen normalde hic yiyemezdim igneleri estrofemi biraktim 10. Haftada sen ne zaman birakiyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…