2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Enfeksiyon da geçirmiş olabilirsin farketmemişsindir .O bile etkiliyormuş tüpü benim mesela 2012 de geçiridğim ameliyattan kaynaklı olmuş tüp bebek tedavisine başlamadan tam hidrosalpenks değildi temmuz 2020 de cekilmiştim rahim filmi ocak 2022 de birdaha cekildim net hidrosalpenks olmuştu.o yuzdenherşey etkileyebilir ne olacagı belli değil hele kist varsa endometriozis hızlı etkiliyor

Merhaba dün 15 tane yumurta toplanmisti 14üne islem yapilabilmis 11i döllenmis sorun simdi pazartesine kadar aramayacaklarmis. Erkek faktörü oldugu icin korkuyoruz
Sayı güzel ama dollenme sayısı cok az embriyo kalacagını sanmıyorum tam sorun ne ve yas kaç onlarda etkiliyor tabiki

Benim yas 33 döllenme sayisi az mi ? Erkek hipo hipo cok cok az sperm cikiyor hayirlisi normalde hepsi mi dölleniyor ilk kez tüp benek ysptiriyoruz bilgi sifir

Aslında ben çok fazla idrar yolu enfeksiyonu falan geçirdim.
Hayatımda bu seneye kadar da antibiyotik almayı reddettim
Eylül de çekildim hsg açık aslında sonra martta yeniden açık tüpler.. Haziran da da sağ şiş görünüm

Sayı güzel ama dollenme sayısı cok az embriyo kalacagını sanmıyorum tam sorun ne ve yas kaç onlarda etkiliyor tabiki
15 taneden 11 tane çıkmış fena değil bence sağlıklı olduklarını varsayarsak azo spermi mücadelesinde bence oldukça iyi tedavileri

Vallaha ben bu yasima kadar ne antibiyotik ne agrikesici aldim ama iste mecbur kalincs

Döllenme sayisi az denmis allahtan ahyirlisi ben cidden bilmiyorum kendime stress yaüiyorum sonu güzel olsun yeter ki
Açıkçası gene yazayım bana anlattıklarınıza göre güzel geldi önemli olan gelişimlerini devam ettirmeleri ve sağlıklı embriyo olmaları sizin tedaviniz iyi lab da diye biliyorum gönlünüzü ferah tutun

Benim yas 33 döllenme sayisi az mi ? Erkek hipo hipo cok cok az sperm cikiyor hayirlisi normalde hepsi mi dölleniyor ilk kez tüp benek ysptiriyoruz bilgi sifir
yok yok döllenme sayısı ideal bence 15 toplanmış 14 tane olgun cıkmış 11 dollenmiş zaten doktorlar dollenen yumurtanın yüzde 40 -50 si gibi bir rakam embryo olur genelde diyorlar .6-7 embriyo cıakcaktır diye tahmin ediyorum sizin döllenen yumurtalardan kaliteleri için bişey diyemiyorum

Ay in
ay insallah cok zor sürec sllah büyük ben korkuyorum rosslinds bir arkadasta hicbiri 5. güne gelememis insallah en azinda 4 tane ulassa rahatlayscagiz

Döllenme sayisi az denmis allahtan ahyirlisi ben cidden bilmiyorum kendime stress yaüiyorum sonu güzel olsun yeter ki
Sayı güzel ama dollenme sayısı cok, az embriyo kalacagını sanmıyorum tam sorun ne ve yas kaç onlarda etkiliyor tabiki.Typing error birr virgül ne sonuclar doguruyor kusura bakmayın az embriyoo kalacagını sanmıyorum demek istedim :)

Ay in

ay insallah cok zor sürec sllah büyük ben korkuyorum rosslinds bir arkadasta hicbiri 5. güne gelememis insallah en azinda 4 tane ulassa rahatlayscagiz
sizde ne güzel yumurta da ideal benm 2 yumurta toplamada 3 embriyo oldu sadece onunda biri negatif geri kaldı 2 tane Allah büyük

Tek embriyo fiyati mi o ben istediğin kadar gonderiyosun saniyodum off ya yeminle hersey o kadar kotu ve pahali ki artk transfer olmadan tekrar iyice muane etsin bence bizim burda bi doktor vardi alttan muane etti tüplerin tikali olduğunu görmüştü filme bile bakmadi boyle doktor olsa keske net bilir

Yok aslında yumurta sayım iyi değil, 6 embriyo için 4 kez opu oldum. Çok haklısınız ben de hep aynı doktor takip etsin istedim, keşke burada da uygun fiyat verilseydi en azından ilk verilen fiyata razıydım. 1 yılda toplam 5 opu 1 histereskopi olunca baya borcumuz birikti, bilsek ki hemen tutacak yine ödemeye çalışcaz ama insan sonrasını da düşünüyor.

İşin enteresan yanı doktorumun çok baktım göremiyorum dediği hidrosalpinksi ünv hastanesinde usg yapan dr gördü, baya uğraştı belki 10 dakikadan fazla sürdü işlem, hatta eşim kapıya geldi birşey mi oldu falan diye.

Ameliyatı yapacak olan iyi bir prof diye biliyorum, hakkındaki yorumlar da iyi, artık hayırlısı.. Tek sorun odalar falan nasıldır, kullanılan teknoloji değişiyor mu, çok nazlıyım nasıl davranırlar vb vb..

Bu arada zaten tüp bebek yapacaksınız 2sini de alalım tüpün dedi, diğer tarafa sıçrayabiliyormuş bazı vakalarda diye bana da makul geldi. Bayramda iyice düşünmemi istedi, 22sinde yapacak tamam dersem. Yumurtalıkların zarar görmesinden korkuyorum ama yaptırmasam da zaten tutmayacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah, çok zor süreçler. Ameliyattan değil ama çıkınca duyacaklarımdan korkuyorum..

E suan dondurulmuş embriyo varsa problem olmamalı bence bende o korkuyla girdim ameliyata doktor eger yumurtalıklara zarar vercek şekilde yapışıklık varsa baglarız değilse alırıx demişti almış yumurtalıklara zarar vermedk dedi daha sonra da ultrasona girdim yine 3-4 tane yumurta sayıldı ultrasonda hakkımızda hayırlısı artık gercekten zor süreç yaşadıklarımz normal yolla gebe kalabilmek büyük mucizeymiş gercekten işin icine girince anlaşılıyor değeri.

Hic sorma kuzu valla cok pahalılandı herşey bak şimdi ilaçlara gene yuzde 25 zam geldi daha bugün .Zaten ilaç bulmak sıkıntı bide zam yaptılar herşey süpermiş gibi.ben zaten riske atmayım diyorum 2 tane cocigim kaldı topu topu herşey olsun diyorum da cok da kurcalatmamak lazm olcagı varsa oluyo zaten farklı farklı seyler düşündüm mü daha da cok sıkılıyorm stres de etkiliyor tabiki bana doktorlar sorun yumurta azlıgı ve sol tüp dediler bende ikisinde hallettm gidece sıkıntı yoksa tranfer olacam oldu allah büyük olmadı yapacak bişey yok salıcam komple

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…