2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

Hatta geçde bu form da bir bayan ile konuşdum ikizlere hamile bu macunla birde hayıt özü kullanmıştı ben hayıt özü bulamadım
Hayır özünü de duydum canım bı internetten bak istersen orda vardır birde çakşır suyu ile hamile kalanı da gördüm gerçi biz böyle hangisini kullanacağımızı şaşırmış haldeyken ne olur bilemiyorum

Meraba kızlar selamün aleyküm benimde bugün çatlatma iğnesinin 10.gunu hiç umudum yok 9 aydır çocuk istyrz bı polikistigim var çok küçük ama adet düzenli olduğu için doktor sıkıntı etmedi klomen+infolic +çatlama iğnesi kulllndm. sizlerin yazdiklrinizi okyrm ben de sizin gibi beklyrm rabbbim kapı kapı evalt artrmasn hiç kimsye allh herksin gönlüne göre versin bnm şuan beltrm yok sizden güzel haber alan oldu mu

Evet canm benm hem bı polikistigim var hemde prolaktin sınırda ama düzenli regli oluyorum dostinex aldım prolaktin için

Kizlarrrr varmı sizde gelişme bugün doktor kontrolüm vardı kist gözükmedi bu arada adet gününde alttan muayene yaptı ben şok. Cumartesi tekrar klomen başlıyorum inatla hsg çekmiyor söyledim tekrar kilo ver bizde ilaçla destekleyelim bı sure daha sonra filme geçeriz dedi

Hayırlısı olsun insllh rabbim gönüldekni kalbine versin insllh bnmde bugün 13.gunum ama regl olcm Sanirim

Hayırlısı olsun insllh rabbim gönüldekni kalbine versin insllh bnmde bugün 13.gunum ama regl olcm Sanirim
Kendinizi şartlamayin lütfen psikolojik olarak hepimiz çok zor gunlerdeyiz her ay yeni bı umut
belki sen öyle hissediyorsundur

Sonuç varmı canım

Kendinizi şartlamayin lütfen psikolojik olarak hepimiz çok zor gunlerdeyiz her ay yeni bı umut
belki sen öyle hissediyorsundur
Yani bilmiyorum 13.gun kaşık agrisu bel ağrısı var insllh dediğiniz gibi olur ...peki 13.gun sizde iğnenin etkisinden kasık ağrısı falan yasdnz mi

Yani bilmiyorum 13.gun kaşık agrisu bel ağrısı var insllh dediğiniz gibi olur ...peki 13.gun sizde iğnenin etkisinden kasık ağrısı falan yasdnz mi
Benim 11.gunum bel ağrısı dan acillik oldum adete 3 gün var sizde oldu mu

Benim 11.gunum bel ağrısı dan acillik oldum adete 3 gün var sizde oldu mu
Bnm de şiddetli adet ağrıları yaşıyorum canm ayaklarıma vuruyo bugün iğnenin 15.gunu bel ağrıları düne kadar vardr bu gün yok amauc kadar cktm bnde

Kızlar yok mu kimsede güzel haberler malum ben 2. Kez klomene başladım bugün bitiyor pazartesi kontrole çağırdı salı iğne verir istenilen boyuta geldiyse güzel haberlerinizi bekliyoruz benim gibi bekleyenlere motive olsun

Malesef 16. Gün adet oldum üçüncü du bı daha da yaptırmıcam Allah ne zman nasip ederse olur

Merhaba kızlar, ben de ilk ay klomen 2 ay femara kullandım 15 temmuzda 3. çatlatma ignemi oldum igneden sonra ozellikle cok fazla akintim oluyor. Bu ay da olmazsa moral olarak cok kotu olucaz Allahim isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin insallah.

Bende 3 defa kullandım iğne ama olmadı bıraktım artık rabbim ne zman nasip ederse beklicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…