2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

Ben nerdeyse bir hafta çektim canım onu hala var sayılır yarın 12. Günüm bu arada karar verdik sabah test yapıcam
Hadi hayırlı sonuçlarla gel canım ilk mücdeli haber senden gelsin rabbim yüzünü güldürsün bu arefe günlerinin hürmetine

İnşallah canım çok karnım belim agrıyor her an regl olacakmışım gibi
Benim iğneden 36 saat sonra aşırı kasık ağrılarım başladı 3-4 gün devamlı sürdü o bitti sonrasında bel ağrım sürdü hala 2 poşet alsam elime sürünerek geliyorum eve herkez iğne etkisi diyorda anlamadım kaç gün sürüyor artık bitmesi gerek diye düşünüyorum bol bol dinlen başka hiç bir şey iyi gelmiyor belki ılık duş birde

4.gunum tık yok bende

Akıntı olmuyosa çatlamış mıdır benim neakinti ne ağrı
Benim normaldede akıntım olmuyor yine olmadı yani belki herkezden daha az oluyor biz fark etmiyoruz yada akıntımız olmuyor sonuçta kendi adıma ben düzenli adet görüyorum sizde oyleyseniz korkulcak birşey olduğunu düşünüyorum

Test yaptınmı canım inşallah pozitif tir

Malesef kızlar bu seferde değil geç döllenme falan olsa yine erken gebelikte silik falan çıkardı heralde
Şuan negatif inşallah pozitife döner benim hiç cesaretim yok test yapmaya almadım bile o kadar negatif gördüm şuan bile umudum yokk

Şuan negatif inşallah pozitife döner benim hiç cesaretim yok test yapmaya almadım bile o kadar negatif gördüm şuan bile umudum yokk
Reglime 4 gün var pozitife döneceğini hiç düşünmüyorum ama artık bende test yapmayacağım gecikirse duruma göre bakarız artık umudunuzu kesmeyin inanmak başarmanın yarısıdır demişler kızlar

Kızlar bügün benim iğnenin onuncu günü ama göğüs hassasiyetim gitti herhalde regl olacam karnım belimde agrıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…