2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

Evet cnm cumatresi Pazar pazartesi ilişki dedi sonra ne zmn istrsn dedi
Hadı bu sefer olsun ınsallah ozaman guzel haberlerını beklıyorum kendını kötü hıssetme aynı kelımelerı buraya bende yazdım ınsan hıc olmayacak bır mucıze gıbı hıssedıyor ama inan olacak

Canım normalde doktorunun söylemesi lazım zaten ama içine sinmeyen bi durumu varsa değiştirmelisin ilişki

Hadı bu sefer olsun ınsallah ozaman guzel haberlerını beklıyorum kendını kötü hıssetme aynı kelımelerı buraya bende yazdım ınsan hıc olmayacak bır mucıze gıbı hıssedıyor ama inan olacak
Bnde senin buraya yazdıklarını okyrdm cnm beni çok iyi anldgni hisdyrm rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻bidaha doktora gdmycm zaten eşimin işinden dolayı artk ugrsmycm mahrum bölgede klyrz çok zor olyr bizim için rabbimden hayırlısını istycgm bundn sonra... Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻😊🤗 cennet nimetin olsun insllh🤲🏻🌼🥰

Bnde senin buraya yazdıklarını okyrdm cnm beni çok iyi anldgni hisdyrm rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻bidaha doktora gdmycm zaten eşimin işinden dolayı artk ugrsmycm mahrum bölgede klyrz çok zor olyr bizim için rabbimden hayırlısını istycgm bundn sonra... Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻😊🤗 cennet nimetin olsun insllh🤲🏻🌼🥰
Aminn allh razı olsun 🫶

Merhaba kızlar biz 1 yıldır bir melek istiyoruz fakat hiç bir sorun olmamasına rağmen olmadı 1 ay önce doktora gitmeye karar verdik eşimde de bendede bir sorun yok. Bana dair tek sorun biraz kilom var ama adetlerim herzaman düzenlidir. Kilo vermemi istedi doktorum ve adetimin 5. Günü klomene başladım günde 2 tane 5 gün içtim bittiğinin 2. Günü catlatma iğnesi ovitrelle vurdum bugün 7.gunum tam Allah nasip ederse arife günü test yapabilicem. İlk iki gün kasik ağrım 3 ve 4. Gün aşırı bel ağrım oldu şuan hiç bir belirtim yok sizin tecrübeleriniz nelerdir benim gibi ağrı yaşayanlar oldumu catlatmadan sonuç alanlar oldumu?
Merhaba hanımlar bu hafta bende klomene başladım ve bugün çatlama iğnesi oldum siz kaç saat sonra ilişkiye girdiniz tecrübeli yada etraftan duyan bilen kimse varmı acaba

Merhaba hanımlar bu hafta bende klomene başladım ve bugün çatlama iğnesi oldum siz kaç saat sonra ilişkiye girdiniz tecrübeli yada etraftan duyan bilen kimse varmı acaba
36. Saat ve ertesı gun aynı saatte sonrası sıze kalmıs sekılde demişti doktorum

Benim iki kızım var doktorum 2 kızın var erkek olsun istermisin dedi tabi dedim o zaman sen 40ci saaten sonra gir 2 gün sonra yine gir yeterli dedi siz kaç saat sonra girdiniz ve cinsiyetler neler

Benim iki kızım var doktorum 2 kızın var erkek olsun istermisin dedi tabi dedim o zaman sen 40ci saaten sonra gir 2 gün sonra yine gir yeterli dedi siz kaç saat sonra girdiniz ve cinsiyetler neler
Bizim erkek ama bence doktorunu değiştir dalgamı geçiyor hiç bir bilimsel kanıtı olmadan saat vermiş birde şaka gibi gerçekten

X