2022 temmuz çatlatma iğnesi olanlar 🙏

Merhaba kızlar bende polikistik over hastasiyim 4 buçuk yıldır çocuğum olmuyor 2 aydır tedaviye başladım letu hap ve sonrası çatlatma iğnesi. 2 aydır böyle devam ediyor atin 17sinde çatlatma iğnesi vuruldum varmı Benim gibi bu günlerde vurulan?😊 rabbim önce hiç olmayanlara sonra bana ve tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Benim 1 oğlum var ondada tedavi olmuştum

Bende 3 defa kullandım iğne ama olmadı bıraktım artık rabbim ne zman nasip ederse beklicem
Ben doktordan çıktım 2 yumurtam olmuş yine ikiside 22mm hemen al vur dedi daha kaç kere çatlatma iğnesi yapcaz olmazsa dedim 6.ya kadar denicz dedi 😥

Benim 2 çocuğum var üçüncü istiyorum 1 senedir olmoyu herşeyim normal olmasa 2 çocuğum olmazdı heralde diye düşünüyorum düşüncen nedir merak ediyorum
Vücutta değerler değişir eşin için sperm sayısı değişebilir yaştan dolayı olabilir belki ufacik bir vitamin eksikliği belki farkında olmadığın bı insülin direnci herşeye bakıldı mı önce önemli olan bu bence

Vücutta değerler değişir eşin için sperm sayısı değişebilir yaştan dolayı olabilir belki ufacik bir vitamin eksikliği belki farkında olmadığın bı insülin direnci herşeye bakıldı mı önce önemli olan bu bence
Bende bakıldı hormonlara ama eşimde bakilmadi herşeyim normal çıktı

27 canım ikimizde
Yaşınızda genç eşindede bir sorun yoksa bence vazgeçme tedaviden bizdede benim kilom hariç bir sorun yok benden ne kilolular var hamile olan çevremde ama Allah'ın işi istemeyince olmuyor hiç bir sorun yokken olusmayan gebelik benim kelimelerimi bitiriyor malesef

Yaşınızda genç eşindede bir sorun yoksa bence vazgeçme tedaviden bizdede benim kilom hariç bir sorun yok benden ne kilolular var hamile olan çevremde ama Allah'ın işi istemeyince olmuyor hiç bir sorun yokken olusmayan gebelik benim kelimelerimi bitiriyor malesef
Kilom da iyi benim 57 kiloyum 1.63 boyum sadece 6 defa catlatma iğnesi kullanmak yumurta rezervini azaltiyo diye duydum o yüzden biraktin

Kilom da iyi benim 57 kiloyum 1.63 boyum sadece 6 defa catlatma iğnesi kullanmak yumurta rezervini azaltiyo diye duydum o yüzden biraktin
Yani güzel düşünmek lazım çocuğun var demekki gebe kalabiliyorsun ben onu bile bilmiyorum 😊 yumurta rezerv bakılmadi benim hiç düşürüyor mu bilmiyorum ilk kez senden duydum

X