2022 TEMMUZ ANNELERİ

30 yaşındayım 1.çocuk 7.7.2022
30 yaşındayım 1.çocuk 7.7.2022

Çok saçma eşiminde ilk çocuğu olucak kalp atışını duymak ister almamak ne alaka yani onun ne zararı var yanımda dursa . Ne kadar sinir ettiler beni bak şimdi
Hastaneler tıklım tıklım. Kimin kimle geldigi belli değil, insanları yara yara geçiyorsun bizim burdaki hastanede. Hal böyleyken babayı almamak haksızlık hissi uyandırıyor cidden. Hani herkes deli gibi dikkat esiyor olsa anlıcam da.

Hayır sankş afedersiniz tek başıma yaptım oda benim kadar heyecanlı merak ediyor şimdi söyleyemiyorum alınmıcsğını üzülücek kalp atışı için kesinlikle özele gidicem

Bu carsamba randevum var bir dusuk yasadim diye daha önce hevesle yürüdüğüm bu yollari korku ile yürüyorum Allahim ne zormus yasamadan once okdr basit birsey gbi geliyorduki hic yuregimin derinliklernde hissedemiyordum karninda bebegini kaybeden anneleri smdi okdr iyi anliyorumki rabbim dusmanima dahi yasatmasin..

Ben bisi sorucam bide uzun zmandr takip ettigim bir dr var muayene ücretini sordum 180 dedı sızce nasıl

Canım benim de bi gebeligimde kalp atışları zayıftı sonra söndü gitti. Zaten gelişimi hep geridendi. Ondan sonra da dış gebelik. Dediğin korkular bende de vardı. Şimdiyse daha rahatım. Kabullendim. Düşük her zaman kötü bir şey değildir çoğu zaman gerekli oldugundan düşer diyorum. Bu sefer her şey güzel olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…