2022 TEMMUZ ANNELERİ

canım inşallah musmutlu haberlerle dönersin.. ne işacı kullanıyorsun bu arada bende hipertroidi ilacı kullanıyorum bende korkuyorum
Kullanmiyorum ama tahlil sonuclrm ckti enfeksiyo oldgnu biliyorm hemde ciddi anlamda cnku yanma var uyutmyck kadr rahatsz ediyo muhtemel antibiyotk vericekler nekdr zararsiz deselerde icimi huzursuzlk kapliyor ama bildgm birsey varki enfeksiyon antibiyotkten daha zararli

Kuzu enfeksiyon varmi diye yapılıyor verdiğin testler
Biliyorum canım ama ben kum döküyordum tam yumurtlama zamanimda enfeksiyonda vardi ürolojiye gittim onun sonuclaro bunlr smdi saglk ocgnda birdhaa aldilar idrar ama zaten ben vermistim dun biraz arstrdm tahlil sonucumda e.coli 10000 ml yaziyordu buda bulasici bir enfeksiyonmus yiyeceklerden veya ortak kullanilan tuvaletten geciyormus :KK43: hayatimda ilk kez idrar yolu enfeksiyonu geciryorm

Kullanmiyorum ama tahlil sonuclrm ckti enfeksiyo oldgnu biliyorm hemde ciddi anlamda cnku yanma var uyutmyck kadr rahatsz ediyo muhtemel antibiyotk vericekler nekdr zararsiz deselerde icimi huzursuzlk kapliyor ama bildgm birsey varki enfeksiyon antibiyotkten daha zararli
evet enfeksiyon çok daha tehlikeli oğlumda bende antibiyotik içmiştim bir sorun olmadı canım hiçbir şey olmaz Allahın izniyle önce anneler sağlıklı olacakki bebişlerde sağlıklı olsun..

Biliyorum canım ama ben kum döküyordum tam yumurtlama zamanimda enfeksiyonda vardi ürolojiye gittim onun sonuclaro bunlr smdi saglk ocgnda birdhaa aldilar idrar ama zaten ben vermistim dun biraz arstrdm tahlil sonucumda e.coli 10000 ml yaziyordu buda bulasici bir enfeksiyonmus yiyeceklerden veya ortak kullanilan tuvaletten geciyormus :KK43: hayatimda ilk kez idrar yolu enfeksiyonu geciryorm
Aynısını bende yaşıyorum canim tam geciuor diyorum yine tekrarlıyor anlam veremedim vakalim benim de başıma ilk defa geldi

Merhabalar bende adet günümü bekliyorum daha 2 günüm var. Ancak 2 gün önce kasıklarıma kramp girdi ardından çok az kanamam oldu koyukahverengi gibi sonra bidaha bisye olmadı. Yerleşme kanaması yaşayanınız var mı? Acaba benimkinde öyle bir şey olabilir mi?

Kızlar ben ilk okul da bile eve gitmeden baska tuvaleti kullanamayan bi insandim hatta misafrlige gittigimzde bile bu yasimda klozetse asla kullanmiyorum diger alaturka tuvaleti bile zorda kalmadikca kullanmiyorm baska yerde ilk kez bir avmde tutamayacak noktaya geldim :KK43: mecburdum ve klozetti etrafina selpaklar koydum kat kat ama muhtemelen bu hastaligin ordan gecitigini dusunyorum e.coli bulasici bir hastalikms baska nerden olablrki 23 yasindaym ilk kez basima geliyor benden size tavsiye hele hamileyken kullanmamaya clsn baska bir tuvaleti :KK43:

Merhabalar bende adet günümü bekliyorum daha 2 günüm var. Ancak 2 gün önce kasıklarıma kramp girdi ardından çok az kanamam oldu koyukahverengi gibi sonra bidaha bisye olmadı. Yerleşme kanaması yaşayanınız var mı? Acaba benimkinde öyle bir şey olabilir mi?
Canm benim 3 ncu gebeligim ilk kez bunda yerlesem kanamasi oldu yumurtlamanin 11 gunu adetime 4 kala yani silince peceteye geldi okdr baskada yok yani bir iki damla bile degldi yerlesme kanamasida kisiden kiye degsr yerlesme kanamasi olabilir test yaptnmi hic

Canm benim 3 ncu gebeligim ilk kez bunda yerlesem kanamasi oldu yumurtlamanin 11 gunu adetime 4 kala yani silince peceteye geldi okdr baskada yok yani bir iki damla bile degldi yerlesme kanamasida kisiden kiye degsr yerlesme kanamasi olabilir test yaptnmi hic
Daha erken mi acaba diye yapmadım. Ama galiba bugün dayanamayıp yapıcam :) 2 yıldır bebiş istiyoruz ilk gebeligimde düşük yaşamıştım yerleşme kanaması gibi bir durum olmamıştı ama.

Daha erken mi acaba diye yapmadım. Ama galiba bugün dayanamayıp yapıcam :) 2 yıldır bebiş istiyoruz ilk gebeligimde düşük yaşamıştım yerleşme kanaması gibi bir durum olmamıştı ama.
Canm lekelenmeden bi gun sonra cooook silik iki gun snra dhaa pembe bi cizgi gordum insAllah seninde guzel haberlerini bekliyoruz :)

Sevgili Anne adayları, yaşınızı, doğum yapacağınız yaklaşık tarihi, bebeğinizin cinsiyetini, kaçıncı cocugunuza hamile olduğunuzu yazmaniz yeterli olacaktır 😊😊

SıraAnne AdayıBeklenen Doğum ZamanıYaş Çocuk SayısıCinsiyeti
1.@Hira993 TEMMUZ381.
2.@MahidevranSultan4 TEMMUZ293.
3.@obursirin4 TEMMUZ351.
4.@Merve24015 TEMMUZ241.
5.@sanque6 TEMMUZ321.
6.@lilli6 TEMMUZ301.
7. huzunbazask huzunbazask 10 TEMMUZ392.
8.@Ozqe5910 TEMMUZ281.
9.@Minikk262610 TEMMUZ251.
10.@Funda4410 TEMMUZ261.
11.@mavibeyazzz11 TEMMUZ261.
12.@Alohomoraa11 TEMMUZ281.
13.@Senbilirsiniz11 TEMMUZ292.
14. yoncambenim yoncambenim 12 TEMMUZ281
15. 1bal1kaymakannesi 1bal1kaymakannesi 12 TEMMUZ231.
16.@Banucicek1612 TEMMUZ321.
17.@seva1912 TEMMUZ302.
18.@Expresso13 TEMMUZ373.
19.@SevimliKedii13 TEMMUZ311.
20.@Duygu_0614 TEMMUZ371.
21.@Hly5514 TEMMUZ343.
22.@Orkide122114 TEMMUZ321.
23.@fbtl15 TEMMUZ323.
24.@dofh16 TEMMUZ292.
25.@Hayatcandann16 TEMMUZ252.
26.@anneadayim17 TEMMUZ352.
27.@memurehanim26 TEMMUZ251.
Listede Adı olmayan sevgili anne adayları beni etiketleyerek bilgilerinizi paylaşmaniz onemle rica olunur 😁😁😁 Listede olan sevgili anne adaylar bebislerinizin cinsiyeti belli olduğunda lutfen bildiriniz sağlikli günler dilerim 😁🌸

Listede Adı olmayan sevgili anne adayları beni etiketleyerek bilgilerinizi paylaşmaniz onemle rica olunur 😁😁😁 Listede olan sevgili anne adaylar bebislerinizin cinsiyeti belli olduğunda lutfen bildiriniz sağlikli günler dilerim 😁🌸
Gene harika yaaa canim benim şehir de mi eklesen sanki çok my uzun olur

X