2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kan verdin mi evet yok gözüküyor ama kimyasal olsa bile kanama olmadan 0 lanmazdi aslinda
Kan hiç vermedim idrarla takip ettim. Önceki kimyasalimda degerim 50yken kanamam başlamıştı
Bilemedim şimdi 2 test yaptım. Bekleyeceğim bakalım hayırlısı inşallah

Insallah duyariz canim. benim 25 kasim dogum günüm o gune randevu aldim haftaya kaynanamlara gidecegiz bir hafta orda kalacagiz dogum gunumu de orda kutlayacagiz nasipse.artik onlara da surpriz olur
Aynenn aynen kesinlikle çok güzel olur istersen hamilelik imzayı oluştur altta seninde bizim gibi yazsın

Aynenn aynen kesinlikle çok güzel olur istersen hamilelik imzayı oluştur altta seninde bizim gibi yazsın
Canim bende istedim yazmayi esim kiziyo nazara gelir diyo bende ondan yapmadim.yoksa benim hayalimdi ben 2 yildir diuodum hamile kalinca bende yapacam buraya diye

Canim bende istedim yazmayi esim kiziyo nazara gelir diyo bende ondan yapmadim.yoksa benim hayalimdi ben 2 yildir diuodum hamile kalinca bende yapacam buraya diye
. Burada kimse kimseyi görmedi ve tanımıyor
Sarı çizmeli mehmet ağa hesabı yani
Kim tanıyor sizi
Gözün görmeyıp hic tanımadığına nasıl nazar değer

Arya çok sevindim canım içini ferah tut vajinal duyulduysa tamamdır artık biraz büyüyünce karından da duyulur. Hiç sıkıntı yapma.

. Burada kimse kimseyi görmedi ve tanımıyor
Sarı çizmeli mehmet ağa hesabı yani
Kim tanıyor sizi
Gözün görmeyıp hic tanımadığına nasıl nazar değer
Canim iste esim biraz korkuyor dusuk tehlikem var diye.birde eylülde negatif tüp bebek tedavisi yasadik.esime kalsa 6 aylik olana kadar kimse bilmesin dedi de ben dayanmadim anneme soyledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…