2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benide listeye ekler misisn

İlk oğlumda 3.gunde 3500 çıkmıştı değerim bu arada direk kese görmüştüm. Hersey olabiliyor
3. Gün için bayaa yüksekmiş değer gerçekten...
Bana da geç döllenme gibi geldi. Senin 5. Günü gördüğün benim ilk günümde aldığım sayı İnşallah sağlıkla kucağına alırsın.

Kizlar gebelik testim pozitif cikinca kan tahlili yaptirdim 2925 çikti adetim 3 gün geçiyor gitsem kalp atışını duyarmiyim acaba, yoksa bekliymmi
Kalp atışını duyamazsın ama kese gözükür. Hayırlı olsun aramıza hoşgeldin. 3 gün için değer çok yüksek geldi ama çok ilginç Benim 3 gün geçince 600 lerdeydi.

5+3 de gittim kese yok dedi doktor geç döllenme olabilir dedi geç döllenme kötü birsey mi
Sat tarihine göre daha küçük demek oluyor bu da sanırım benim durumuma benzer asla kötü değil sadece bizim hesaplarımızdan daha geç görünecek bize göre 5 hafta aslında 4.5 hafta gibi düşünebilirsin. Geç döllenme ile ilgili normal yumurtlama tarihinden daha geç yumurtlama olmuş döllenme geç gerceklesmistir

Kalp atışını duyamazsın ama kese gözükür. Hayırlı olsun aramıza hoşgeldin. 3 gün için değer çok yüksek geldi ama çok ilginç Benim 3 gün geçince 600 lerdeydi.
Tesekkur ederim seninde hayirli olsun canım bendr yuksek olmasina şaşırdım belki döllenmeyle alakalıdır yumurtlama erken veya geç olunca deger fark edebiliyor ama merak ediyorum bende doktora gitmedim daha

Tesekkur ederim seninde hayirli olsun canım bendr yuksek olmasina şaşırdım belki döllenmeyle alakalıdır yumurtlama erken veya geç olunca deger fark edebiliyor ama merak ediyorum bende doktora gitmedim daha
Teşekkür ederim Son adet tarihin ne? Adet tarihini yanlış hesaplamış olabilir misin? Tahmini doğum 15'i seçmişsin eğer öyleyse benimle neredeyse aynısın. Beklenen adetin ayın 6'sı gibi olmalıydı... Son adette 8-9 ekim gibi...

Kizlar gebelik testim pozitif cikinca kan tahlili yaptirdim 2925 çikti adetim 3 gün geçiyor gitsem kalp atışını duyarmiyim acaba, yoksa bekliymmi
Keseyi gördünüz mü ki kalp atışını duyasınız sakin olun bence daha kesenin içindeki bebişi bile göremezsiniz çok küçük çünkü

Benim son adet tarihim 9 ekimdi bugun test yaptim işte tarih 15 temmuzu gösterdi şu hesaplayici sitelerindeki

Keseyi gördünüz mü ki kalp atışını duyasınız sakin olun bence daha kesenin içindeki bebişi bile göremezsiniz çok küçük çünkü
Yok kuzum ben daha hic doktora gitmedim bekleyeyim diyorum o yuzden kızımda 4 haftalikken ogrenmistim hic bisey anlamamistik beklemek en iyisi

Yok kuzum ben daha hic doktora gitmedim bekleyeyim diyorum o yuzden kızımda 4 haftalikken ogrenmistim hic bisey anlamamistik beklemek en iyisi
Ben 6+4 teyim doktor cuma gel dedi kalp atışı için ama net duyulsun diye pazartesi gitmeye karar verdim. Ne kadar erken davranıyoruz o kadar çok strese giriyoruz inan o yüzden sakin ol dedim

Aynısını söyledim bende. Geçen gün bebek bezlerinde küçük bir şok yaşadım.

Ne olduysa 2,5 sene önce olmaya başladı. Oğlum 30 aylıkken bezi bırakmaya yakın bir zamlanmaya başladı durdurabilene aşkolsun..

Yerli markalar bile hammaddeyi bahane edip zam yaptı. Çünkü bir artık pamuğu bile ithal ediyoruz.

Ben 6+4 teyim doktor cuma gel dedi kalp atışı için ama net duyulsun diye pazartesi gitmeye karar verdim. Ne kadar erken davranıyoruz o kadar çok strese giriyoruz inan o yüzden sakin ol dedim
Ayy seninki büyümüş maşallah ilk bebeginmi duyarsiniz insallah pazartesi günü garanti olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…