2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynen bebiş tanımıyorız ya birbirmizi hepimizde hamileyiz zaten kimin nazarı değcek yinede sen bilirsin tabica

Aynen bebiş tanımıyorız ya birbirmizi hepimizde hamileyiz zaten kimin nazarı değcek yinede sen bilirsin tabi
Biliyorum canim.desim ya ben hep ozeniyordum birgun hamile kalirsam yazacam diye ama esimi tahmin edemedim sanirim

Kızlar çıktım şimdi keseyi gördüm 2 hafta sonra çağırdı bakalım hayırlisı

Maşallah
Tahmini doğum tarihi için bir şey dedi mi? Beta değerin senin de yüksek ilerlemiyordu benim gibi. Geç döllenme falan dedi mi?
İnternetteki otomatik hesaplayıcılarda yazanı takvime ekledik ama gelişime göre doktor farklı bir şey söyler mi acaba

Aslında normal görüyor. Önemli olan keseyi görmek dedi dediği tarihte görüldü. Geç döllenme demedi yani

Çoğunda vitamin var diye biliyorum hepsi olmasa da.
Benimki de aynı şekilde d3 , iyot falan var

Bana yazdığı folidoce sadece folik asit. B6 vitamini yani.. 20₺ vermiştim eczanede.

Kese gördükten sonra başka vitamin almama gerek var mı diye sordum. Belki decavit tarzı multivitamin falan verir diye. Kan değerlerime bile bakmadan gerek yok dedi..

Allah allah aslında değerlere göre takviye veriyor. Bana kalp atışıyla tahlilleri yapalım takviyeleri belirleyelim dedi. Diğerlerinde de bu doktora gitmiştim bu yolu izlemisti.

Aslında normal görüyor. Önemli olan keseyi görmek dedi dediği tarihte görüldü. Geç döllenme demedi yani

Yani haftasına göre kese falan normal zaten maşallah. Ama beta değeri önceki gebeliğimden düşük gelince acaba geç döllenme mi diye düşündüm.

Ben 5+1 deyim sat a göre. Dün gördük keseyi. 10 gün sonra gideceğim tekrar. İlk haftalar insan daha tedirgin oluyor zaten hep..

Allah allah aslında değerlere göre takviye veriyor. Bana kalp atışıyla tahlilleri yapalım takviyeleri belirleyelim dedi. Diğerlerinde de bu doktora gitmiştim bu yolu izlemisti.

Doktoru beğenmedim zaten. Ben sarı akıntım var diye iki defa belirtmek zorunda kaldım. İdrar testi falan istemeden 3 gece arayla uygulanacak bir fitil verdi. Kullanmadım. İstanbul'a dönünce doktor düzgün takip başlatır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…