2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar gebelik testim pozitif cikinca kan tahlili yaptirdim 2925 çikti adetim 3 gün geçiyor gitsem kalp atışını duyarmiyim acaba, yoksa bekliymmi🤔

Doktor keseyi gördükten sonra kan testi istemiyor. O yüzden çoğu kişi bilmez o haftaki değeri. Kalp atışını değerle değil hafta ile değerlendiriyorlar..

Kalp atışını duyamazsın ama kese gözükür. 💞 Hayırlı olsun aramıza hoşgeldin. 3 gün için değer çok yüksek geldi ama çok ilginç 🤷 Benim 3 gün geçince 600 lerdeydi.

Oğlumda 2 gün geçince 1425 idi. Bunda 5 gün gecikmeye 579 çıktı :KK48:

Bugün itibariyle 9 gün gecikme ve yeni bir kese var. Oğlumun ilerleyişi farklıydı bu farklı. :KK48:

Oğlumda 2 gün geçince 1425 idi. Bunda 5 gün gecikmeye 579 çıktı :KK48:

Bugün itibariyle 9 gün gecikme ve yeni bir kese var. Oğlumun ilerleyişi farklıydı bu farklı. :KK48:
Çok benziyor durumumuz benimde oğullarım da hemen görmüştüm herseyi. Bugun gecikmenin 8.gunu geçen gittiğimde göremedim yine gideceğim kese görmeye bugun

Ikili olanlar önceki gunlerdeki tekli olan bugünkü testim. Dayanamadım hatta demin bk tane daha yaptım onda da bisiy yok.
Sanırım yine kimyasal oldu😔 bekliyorum kanamayı

Eklentiler

• 20211113_073852.jpg
    20211113_073852.jpg
    105,7 KB · Görüntüleme: 49
  • 20211112_071045.jpg
    20211112_071045.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 42
Canim bende kalp atisini duydum 5+6 da ama kafindan görülmedi vajinal bakti doktor.acaba karindan ne zaman duyabilirim.insan bir türlü rahat olamıyor. Sürekli scaba diyor. Allah hepimize hayırlı saglikli evlatlar nasip etsin inşallah

Canim bende kalp atisini duydum 5+6 da ama kafindan görülmedi vajinal bakti doktor.acaba karindan ne zaman duyabilirim.insan bir türlü rahat olamıyor. Sürekli scaba diyor. Allah hepimize hayırlı saglikli evlatlar nasip etsin inşallah
7 haftadan sonra duyuluyormul canım hepimiz 7. Haftaya randevu aldık😍kısmetse duyucan hepimiz miniklerin kalplerini

7 haftadan sonra duyuluyormul canım hepimiz 7. Haftaya randevu aldık😍kısmetse duyucan hepimiz miniklerin kalplerini
Insallah duyariz canim. benim 25 kasim dogum günüm o gune randevu aldim haftaya kaynanamlara gidecegiz bir hafta orda kalacagiz dogum gunumu de orda kutlayacagiz nasipse.artik onlara da surpriz olur

X