Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Hahaha dimi ya dur çiçeği burnunda airfry ını da soralım yasminsay
Airfryerden şu anda çok memnunum. Bugün tavuk baget pişirdim, içi sulu sulu idi şaşırdık. Dün Ramazan pidesi pişirdim. Paçanga, patates kızartması, patlıcan kızartması falan bunları deneyimledik ve çok beğendik.
Hatta eşim iftarda tavuğu yiyince, fırınları atalım dedi

Ben elektrik faturasını bekliyorum, bakalım ne kadar yansıyacak
Geçen ay elektriğe 298 ödedik

Normal değil mi Yasocum sizin evde her şey teknolocik

3 aydır kullanıyorum, aktif de kullandım çok etkilemedi faturayı da benim sağlık konusunda endişelerim oluşmaya başladı, bir kaç yerde zararlarından bahsedilmiş. Çok seviyordum kendisini ama sanırım soğudum

Her eve lazım

Peki temizliğini nasıl yapıyorsun. Zor diyorlar genel olarak

Ben sordum onu diğer konuda deneme aşamasındaymış

Şeyi soracaktım. Geçende temizlik yaparken koltuk yıkıyordu. Hangi makineyi kullanıyor ve memnun mu
Makine kaynanamın makinesi canım. Görümcem bozuk diyordu o makine için, o yüzden makine alacaktım biliyorsun.
Geçen kayınpederle şehzade bahçedeydi, makine konusu açıldı, kayınpeder çalışıyor ne bozuğu. Eve çıkar, bir dene, çalışmıyorsa al. Ablanlarda motoru yandı onun, yaptırdım dedi.
O da 20-25 senelik makine, roventa olması lazım.
Taş gibi makine vallahi, eskisinden de iyi çalışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…