Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Airfryerden şu anda çok memnunum. Bugün tavuk baget pişirdim, içi sulu sulu idi şaşırdık. Dün Ramazan pidesi pişirdim. Paçanga, patates kızartması, patlıcan kızartması falan bunları deneyimledik ve çok beğendik.
Hatta eşim iftarda tavuğu yiyince, fırınları atalım dedi🤣🤣

Ben elektrik faturasını bekliyorum, bakalım ne kadar yansıyacak🤔
Geçen ay elektriğe 298 ödedik🤔
Çok etkiler mi🤔Fırından daha tasarruflu bile olabilir🤭

Makine kaynanamın makinesi canım. Görümcem bozuk diyordu o makine için, o yüzden makine alacaktım biliyorsun.
Geçen kayınpederle şehzade bahçedeydi, makine konusu açıldı, kayınpeder çalışıyor ne bozuğu. Eve çıkar, bir dene, çalışmıyorsa al. Ablanlarda motoru yandı onun, yaptırdım dedi.
O da 20-25 senelik makine, roventa olması lazım.
Taş gibi makine vallahi, eskisinden de iyi çalışıyor🤣🤣
İyiymiş 🤣 senin şansına denk gelmiş ne güzel🤣

Eve o kadar alınması gereken şey var ki, hangi birini alalım 😬

3 aydır kullanıyorum, aktif de kullandım çok etkilemedi faturayı da benim sağlık konusunda endişelerim oluşmaya başladı, bir kaç yerde zararlarından bahsedilmiş. Çok seviyordum kendisini ama sanırım soğudum :KK43:
Fırından pek farkı yok gibi geldi bana. Hızlı pişirdiği için mi zararlar hakkında konular çıktı acaba?🤔

Ya neden olmasın sen yaparsın🤗Her şeyin ilki vardır.Sen aç eşin yardım etsin🤭
Yahu ben açamıyorum ki hamuru, geçenlerde annemle kuzenim çiiibörek yaparken yardım etmem gerekti, oklava tutamadığımdan tut yuvarlak bile açamadığım konusunda rencide edildim 😂 bir daha o toplara girmem 🤣

Yahu ben açamıyorum ki hamuru, geçenlerde annemle kuzenim çiiibörek yaparken yardım etmem gerekti, oklava tutamadığımdan tut yuvarlak bile açamadığım konusunda rencide edildim 😂 bir daha o toplara girmem 🤣
Aman şeklin ne önemi var🤭İlla yuvarlak mı olmalı😁Hepimiz o yollardan geçtik.
Hazır lavaş ile tantuni yap ya da tırnak pide bulabilirsen pideli köfte veya iskender yap.

X