Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün yumurtlamanın 13. Günü çatlamanın 11. Günü yumurtlama günü öncesi ve 2 gün yumurtlama oldu o günleri değerlendirdik sonrası şehir dışındaydım ara ara sağ ve sol kasıklara sancı giriyor tutmuşmudur acaba ya

Kızlar bu inositol takviyesini sadece pcos olanlar mi kullanıyor bende pcos yok ama yumurtlamayı desteklemek için kullansam bir zararı olur mu?
Canim bendede yok ama doktorun bana verdigi yardimci takviyeler hep pikos larin kullandiklari takviyeler inositol combi gecen ay bu ayda assos markasinin pikos diye takviyesi

Kızlar 6. Günümün gecikmesinden günaydın 🥰 sabah test yaptım çıkmadı ama ben naptım kan verdim netleşsin artık sağlık ocağında verdim sabah belki bir ihtimal 😀 hzlsel hzlsel ve etiketleyemediğim tüm arkadaşlarım 🥰 M Mrs Electrical Engineer
Şimdi gördüm mesajı canım hadi bakalım ne çıkacak sonuç inşallah geç döllenmedir de pozitif sonucu görelim sağlık ocağında verdiysen yarın çıkar büyük ihtimalle

Ben de adet oldum H Hello Kity cigim bu ay da gitti hayırlısı olsun gelecek ay biraz dinlenip kafamı toparlayıp haziranda insallah güzel haberler almayı umuyorum 🙏🏻💖
Sağlık olsun canım benim.
Bu ay bende vazgectim denemekten. Belki Haziran belki daha sonra hayırlısı olsun artık hepimiz için.

Benim de sağ kasık ağrımıştı canım hatta hep sol kasık ağrısı belirti diye duymuştum üzülüyordum neden sol değil de sağ diye hangi yön olduğu önemli değilmiş meğer🤭
Gebe misiniz yaaa benimde iki gündür sağ kasik bölgem belirgin ağrıyor inşallah bu gebelik belirtisidir 5 günüm var regle

X