Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzucum bugün bitti sonunda. Yarın çalışmalar basliycak insallah. Ama dediğin gibi hevesim azaldı sanki ya her ay ayrı bı duygu yaşıyorum bu ay isteksizlik çıktı şansıma
Valla bende aynı amaan olursa olur modundayım ovulasyon testine devam ediyorum ama yapıp çıktım 2 saat sonra geldi aklıma bakmak o derece boşvermişlik

Valla bende aynı amaan olursa olur modundayım ovulasyon testine devam ediyorum ama yapıp çıktım 2 saat sonra geldi aklıma bakmak o derece boşvermişlik
Umarim tam vazgectigimiz anda oluverir şansımıza gerçi nerdeee bizde öylesi

Kızlaaaar batım 11 nisandı fakat hala bişey yok neden acaba diyorum ya 13 nisan doğumgünümdü 37 yaşıma girdim acaba menopoza mı giriyorum yavaştan yavaştanadet düzensizliği felakete dönüştü 2 aydır fikrini söylemek isteyen varsa buyursun bende bilgi sahibi oluveren az

Kızlar naptınız durumlar nedir? Bende bugün kahverengi leke geldi bikaç damla bat 17 nisan bikaç gün gece ara sıra kasık ağrım oldu ama bugün gayet iyiyim regl belirtisi yok gebelik belirtisi de yok bikaç güne regl olurum diye düşünüyorum Mayıs için de hiç hevesim yok ya amaan daha 3 kez denedik tam anlamıyla ama ben sıkıldım böyle heyecanla bekleyip regl olmaktan. Aile bi yandan, aileyi geçtim konu komşunun ee hadi bebek yapın lafından öf yani. Valla psikolojik olarak kendimi hiç iyi hissetmiyorum bi boşvermişlik bi sallamamalar başladı bende. (seni etiketleyemedim kuzum adın çıkmadı direkt alıntı yapıyım dedim, muhtemelen ben mayıs ayında olmayacağım)

Ben de test yaptım tertemiz çıktı 10. Gün olsa erken gebelikte çıkardı yani neyse nasip her şey M Mrs Electrical Engineer totemin tuttu beeee
Umutsuzluğa kapılmak yok bak daha 10. gün diyorsun. Daha çok var. Bende dün yaptım benimde tertemiz çıktı. Artık kalan son testide pazar yaparım. Zaten Pazarteside regli günüm. Çıkmazsa gelir zaten. Senin ki pozitif olsunda varsın benim totem tutmasın :)))

Canım ilkini 5, 2. Sini 7 gün kala öğrenmiştim. Yani sanmam olsa çıkardı ben 3 nisanda pik gördüm 3-4-5-6 hep pik kaldı ben 4 nisanda silik görünce çatladı diye sevindim ama yok yani 4 gün pik nedir arkadaş ya 6 sına çatlasa zaten spermler mefta. Bu sebeple yok yani ihtimalim. Şu mübarek 11 aylar bi gelsin bakarız artık

Günaydın kızçeler bugün yarın adet günüm. Sancılar başladı. Gebelik olsaydı uzun zaman sancı olurdu diye düşünüyorum tam adet günümde başladı ağrılar. bu ay da olmadı benim. Başlığa 'kırmızılar gelmedikçe ümit hep var' demiştim ama ümit yok bu ay neyse hayırlısı

Canım kilo problemin var mı benim kiloluyken felaket gecikiyordu zayıflayınca düzene girdi aklıma başka bir şey gelmiyor açıkçası

ayyy baya belli bir çizgi buuuu.
kuzum ben bu testte hıc kuruma cızgısı yaşamadım.
uzun zamandır kullanıyorum
ınşallaahhh bebiştir
Canım bu da akşam yaptığım test üstteki sabahki alttaki Akşam 10 da yaptığım şimdi baktım onda da var sanki değil mi? Şok içindeyim şu an ben

Eklentiler

• F8038E8C-4B0E-4AE2-82F8-E52099AF7520.jpeg
    162,9 KB · Görüntüleme: 81
Canım bu da akşam yaptığım test üstteki sabahki alttaki Akşam 10 da yaptığım şimdi baktım onda da var sanki değil mi? Şok içindeyim şu an ben
Hayırlı olsun çizgi ikisinde de belli Kan ver bakalım inşallah güzel artışlar güzel haberler alırsın canım :)

Bence bebiş var kuzum, hayırlı olsun
bat ne zamandı? kan ver ıstersen ya da yarın bı test daha yap kan ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…