Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende bu ay yumurtlama günü değerlendirdim 1 gün ara verip ertesi gün değerlendirdik yumurtlama gününden beri göğüs ağrısı göğüs ucu acısı var ara ara kasık ağrısı var 2 gün önce çok şiddetliydi ayağa kalktığımda yürüyemedim bel ağrısıda ara ara var ama oda 2-3 gün önce çok şiddetliydi sizce belirti midir 4 nisan yumurtlama günü
Bat ve yumurtlama aynı tarih ☺️ İnşallah bebişler vardır canım

Aynı anda olduk 😬benimde agrım basladı tam sökülemedim geliyo yolda :/
Aynen benim de. Dahaa kırmızı gelmedi ama bu ağrıyı biliyorum regl ağrısı. Test de negatifti.
Mayısta aynı günde pozitif haberi alırız inşallah. Ne xaman yeni bat senin? Benim 10-12 mayıs arası olur tahminen

Aynen benim de. Dahaa kırmızı gelmedi ama bu ağrıyı biliyorum regl ağrısı. Test de negatifti.
Mayısta aynı günde pozitif haberi alırız inşallah. Ne xaman yeni bat senin? Benim 10-12 mayıs arası olur tahminen
Benimde tam kırmızı gelmedi lekenme geldi peçeteye cok hafif leke gibi tam sökülemedim regl sancısı çekiyorum suan fena yeni bat 11 mayıs tam doğum günüm bide ins hediyem olur😔

Amiiin inşallahh ☺️☺️ Senin başka belirtin var mıydı canım
Benim aslında geçen ay gibi şişkinlik göğüslerde hassasiyet vardı ama onlara çok takılmadım bel ağrım ve kasığımın sağ tarafında ağrı vardı farklı olarak akıntıda başlayınca bir umutlandım açıkçası😅

İNŞAALLAH ama sanmıyorum canım 😁 çünkü bebeklik durum yok derken bir bildiğim var 😅 valla öyle ben çok sabırsız oldum bu konuda 😂😂😂onun için almadım bu kez test mest falan 😅😅😅
Ben de test yaptım tertemiz çıktı 10. Gün olsa erken gebelikte çıkardı yani neyse nasip her şey M Mrs Electrical Engineer totemin tuttu beeee 😂

Benim aslında geçen ay gibi şişkinlik göğüslerde hassasiyet vardı ama onlara çok takılmadım bel ağrım ve kasığımın sağ tarafında ağrı vardı farklı olarak akıntıda başlayınca bir umutlandım açıkçası😅
Benimde hepsi var ama kasık ağrısı bi sağ bi sol değişiyor sadece akıntım yok😀

Kızlar Merhabalar.
Bir konu hakkında sizi de bilgilendireyim dedim.
Dün doktora gittim genel muayeneye herşey yolunda fakat rahim ağzında iltihap var dedi dr. Buna yönelik ilaç verdi.
Doktorun söylediğine göre bu tarz iltihaplar bebeğin tutunmasını zorlaştırıyormuş. 3 gün kullanılan bir ilaç, eşime de verdi.
Bugün de arkadaşlardan öğrendim böyle bir durumla karşılaşıp ilaç kullandıktan sonra gebe kalmışlar.
Belirgin bir akıntım dahi yoktu. Hiç şikayetiniz olmasa da kontrole gitmekte fayda var. Sizinle de paylaşmak istedim.

Kızlar Merhabalar.
Bir konu hakkında sizi de bilgilendireyim dedim.
Dün doktora gittim genel muayeneye herşey yolunda fakat rahim ağzında iltihap var dedi dr. Buna yönelik ilaç verdi.
Doktorun söylediğine göre bu tarz iltihaplar bebeğin tutunmasını zorlaştırıyormuş. 3 gün kullanılan bir ilaç, eşime de verdi.
Bugün de arkadaşlardan öğrendim böyle bir durumla karşılaşıp ilaç kullandıktan sonra gebe kalmışlar.
Belirgin bir akıntım dahi yoktu. Hiç şikayetiniz olmasa da kontrole gitmekte fayda var. Sizinle de paylaşmak istedim.
Sağolsasın bilgilendirme için🤍

X