Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İliskiden sonra bir sure beklemek gerekmiyormu hamilelik olasiligini daha cok artiriyo diye biliyorm
Geçen ay ilişkiden sonra 10 15 dk bekledim hep, hatta bir çok şeye dikkat ettim sonuç negatifti. Bu ay açıkçası takmıcam dedim, normal rutin yaşantıma döndüm. İlişkiden sonrada hiç beklemedim, hemen duşumu aldım. İnşallah sağlıklı olarak ilerlerse gerçekten stres bu işin en büyük püf noktası

Benide ekler mısın, bi önceki.topikte vardık:)
Lütfen bu ay uğur getirsin topiiğinle
Bat 18 nisan.

İnşallah yakındır bizimde çiçeklerimizin açacağı gün
İnşallah canım bence de erken yapmışsın bekle bir gruptaki bir kadın yazmıştı 13. Gün test yaptım negatif 16. Gün yaptım pozitif diye bekle bakalım teste yapıp kendini yorma 5 ine kadar bekle bence bende 15. Gün yapacağım bende olduğunu pek sanmıyorum çünkü bugün 7. Gün ve hiç bir belirtim yok göğüs kasık ağrısı akıntı yok bekleyeceğim biraz nasip biraz kısmet önümüzdeki ay femaraya ek olarak menapur iğne yapacağım 3 tane benim tek yumurtam oluştu 22 mm doktor iğne de yapıp sayıyı artırıp şansı da artıralım dedi iğne ilaç kullanınca beklenti çok artıyor çok strese girdim bu ay ben ya ağlama krizleri geldi sürekli iğne bende uyku yaptı çok fazla bir de çok uyuyasın geliyor içinde beta olduğu için muhtemelen

ay boyle durumda da ınsan duramaz kızzzz, yarın benı durterler bıraz netlıgı sevıyorum yoksada yok dıyım dıye,
hayırlısı olsun kuzum ya, ben ılk kımyasalmda cok uzulmustum bunlar cok uzmuyor ya alıştım sanırım,
doktorun belkı dozunu arttır canım, ama dur helee hıc belırtı olmadan hamıle kalanda var,
hemen moral bozma canım.
uyku yapıyor iğne yaa, bendede yaptı
hakkımızda en hayırlısı olsun

Bende kimyasal yaşadım dendiğimizin 4. Ayı kimyasal oldu bu 6 . Ay doktor yumurtluyorsun ama ihtimalleri artıralım ve çok istediğin içim tedaviye başlayalım dedi yoksa daha kendin de demeyebilirsin dedi ama kimyasaldan sonra beklemek istemedim çünkü o kadar güzel bir hissiyatı ki allahım hayırlısı ile sağlıklı bir gebelik nasip etsin ben 2 hafta ağlamaktan helak oldum artık elimizde çok üzüyorım diye sustum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…