Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nursu bebeişim hamileliğin nasıl gidiyo
kuzumm hergün çok yoğun olmayan mide bulantı hissim ara ara baş ağrım yüksek koku hassasiyetim var. Duphaston düşük ilacıma ve elevite devam. Tatlı olabilecek herşeyden tiksindim. Et, yoğurt, tuzlu şeyler ve muz yiyince rahatlıyorum. Süreç böyle devam ediyor. Sen nasılsın nasıl gidiyor sürecin

Ahh kuzum inşallah çok güzel geçer kalan sürecin. Bende hsg çektirdim bu ay sağ tüpüm tıkalıydı açıldı bata 4 gün kaldı beklemedeyim

Ahh kuzum inşallah çok güzel geçer kalan sürecin. Bende hsg çektirdim bu ay sağ tüpüm tıkalıydı açıldı bata 4 gün kaldı beklemedeyim
bu grupta en çok inandığım insanların başını çekiyorsunuz biliyorsun dimi sen ve H Hello Kity Sizleri Kasım annelerine alacağız ordakilerdedöet gözle bekliyor

Koçtaki doktorumun hemşiresine yazdımda oda bunu yazmış.
Merve Hemşire: 20 Mart'ta çatlatma iğnesi olduysaniz 5-6 Nisan gibi baktirmalisiniz şuan çok erken
Merve Hemşire: 3.5 ise deger negatiftir ama erken de olduğu için birşey diyemeyiz Özge hanım

İliskiden sonra bir sure beklemek gerekmiyormu hamilelik olasiligini daha cok artiriyo diye biliyorm

Bence de çok erken kuzum bak benim 2 gün gecikmeyle 9 o yüzden sabır eyle inşaallah yükselicek değerin

Kuzum bekleyelim biraz daha yukselir deger

kuzu çok erken olmasına rağmen 3, 5 çıkmış mutlaka 3 gün sonra kan ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…