Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evettt dımıııı hatırladımmm nerdesın Pasha22
benımde degerım 3,5 cıktı kuzum ama catlatma ıgnesı oldum 12.günümmm
kıııızzzzzz burdayım eveeettt ben varım 1.2 ile öğrendim. doktor asla yok dedi 2 kez alttan muayne de oldum üstelik Aman aman sen dikkat et bve bol bol dinlen. Folik asidini ihmal etme Booool bol su iç. Mucizen kesin seninle

Rabbımın mucızesıne bakar mısın yeterkı ol desın ya, maşallah canımmm.
kullanıyorum kuzum folık asıt balıkyagı vs, bende ıgne etkısı durumu olabılır ıste o kafa karıstırıyor bugun 12.günüm.
ınsallaahhh benımde artar senınkı gıbı ,amınnn

sana dua ediyorum hamile hamile ben yürekten inanıyorum. Mutlaka haber ver üç gün sonra git kan ver tekrar

sana dua ediyorum hamile hamile ben yürekten inanıyorum. Mutlaka haber ver üç gün sonra git kan ver tekrar
canımın ıcı , ALLAH RAZI OLSUN, senıde Allahım saglıkla kavustursun yavruna.
ınsallaahhh bnde bu mucızeyı yasarım, Allahım hayırlısı ıle nasıp etsın.
haber vercem kuzum

İğne vs yok bebeğim bende ama 26sı ovulasyon testinde pik görmüştüm acaba yumurtlamadan önce olmuş mu diye düşünüyorum bugün kan vermek istedim tekrar eşim izin vermedi
senın yıne ıgne yok ya daha ıyı kuzum, kafan da soru ısaretıde olmaz, benım acaba ıgnemı derdım de var
bende gızlıce verıyorum heppp haberı yok. ıdrar testı ıle baksana takıp et

senın yıne ıgne yok ya daha ıyı kuzum, kafan da soru ısaretıde olmaz, benım acaba ıgnemı derdım de var
bende gızlıce verıyorum heppp haberı yok. ıdrar testı ıle baksana takıp et
Bat 7 nisan eğer test yaparsam daha çok stres yapıyorum totem yaptım bat tan önce yapmayacağım diye :)
Sende regl gelmezse mutlaka kan ver tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…