Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Y
Hanımlar merhaba bu ay totem yapıp listeye adımı yazdırmamıştım. Bugün bat günüm şimdi öylesine bir test yaptım 2 dk da sonuç bu, elim ayağım titriyor resmen Eki Görüntüle 3038920
Y
Hanımlar merhaba bu ay totem yapıp listeye adımı yazdırmamıştım. Bugün bat günüm şimdi öylesine bir test yaptım 2 dk da sonuç bu, elim ayağım titriyor resmen Eki Görüntüle 3038920
vallla el sallıyor sana

Aaaa harikaa koş kan ver aay çok net

Durdukça daha da netleşiyor ama hastane uzak ancak pazartesi kan verebilirim yada akşama acilden bir şansımı denerim, valla bu ay hiç beklemiyordum acayip şaşkınım şuan, Rabbim isteyen herkese önce çift çizgi görmek sonrada sağ salim bebeğini kucağına almak nasip etsin

Ya sen de iğne. Mi olsun bende 15 deyim hala adet olmadım napim bat mi bekliyim
Yok canım iğne olmadım ben ama burada gördüğüm kadarıyla iğne etkisi bu kadar sürmez. Ben bu ay totem yaptım listeye isim yazmadım, ilişkiden sonra beklemeden duşumu aldım, hatta geçen hafta evi alt üst yaptım resmen. Bat 5 gün geçince test yapıcam dedim dayanamadım yinede
Yaaaa harika görünüyor hayırlı olsun canım
Teşekkür ederim canım rabbim sizlere de nasip etsin inşallah

Kan vercem galiba bende yarın bugun geçsin de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…