Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben hiç hamile olduğuma ihtimal vermiyorum korkuyorum aslında başka bi sorun mu var diye
Kırmızıdan biraz şüphe ettik ama ikincisi pembe diyorsun… korkma birşey yoktur kötü.. en kötüsü mantar gibi bişey olabilir.. en iyisi de bebiş sinyal göndetiyor olabili ya da ikisi birden olabilir

Bugün dolaba uzanırken sağ kasığıma acayip bir ağrı saplandı nooluyoruz dedim fenaydı ara ara kasıklarımda kısa süreli ağrı oluyor. Sen ne durumdasın
Bu akşam benim sol kasigima sancı girdi ve birden sag tarafa da geçerek şiddetlendi en az 15 dk ağrıdı kivrandm biraz. Ağrım geçti ama sol bacağım uyuşuk kaldı bir süre

Kırmızıdan biraz şüphe ettik ama ikincisi pembe diyorsun… korkma birşey yoktur kötü.. en kötüsü mantar gibi bişey olabilir.. en iyisi de bebiş sinyal göndetiyor olabili ya da ikisi birden olabilir
Ya senin bakış açını yerim bebişten yana inan zerre umudum yok ya neden bilmiyorum ama asla hamile olabileceğimi düşünmüyorum ben bir kaç gün daha bekleyeyim en iyisi istediğim doktora ancak pazartesiye randevu bulabildim çünkü şuana kadar doktorum erkekti cok rahat olamıyorum mantar falan varsa kadın doktorda daha rahat hissederim pazartesiye kadar beklim son bi şey daha mantar varsa ilerler mi pazartesiye geç olur mu sence hiç yaşamadım bilmiyorum da ama kaşıntı falan yok şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…