Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya senin bakış açını yerim 😂😀😘😍 bebişten yana inan zerre umudum yok ya neden bilmiyorum ama asla hamile olabileceğimi düşünmüyorum 🤦‍♀️ ben bir kaç gün daha bekleyeyim en iyisi istediğim doktora ancak pazartesiye randevu bulabildim çünkü şuana kadar doktorum erkekti cok rahat olamıyorum mantar falan varsa kadın doktorda daha rahat hissederim pazartesiye kadar beklim son bi şey daha mantar varsa ilerler mi pazartesiye geç olur mu sence hiç yaşamadım bilmiyorum da ama kaşıntı falan yok şuan
Yok yahu bişey olmaz.. boool boll ama abartarak su iç, alkali beslen yani işte daha az baharat falan.. hatta ingiliz karbonat varsa suyla karıştırıp içebilirsin. İlişki olmasa daha iyi tabi.. Bi de pamuklu çamaşır giy mutlaka, pazartesiye kadar ilerlemez..
bu arada yoktur yaa diyenlerde bence şans daha yüksek oluyor 😄 benim bata 6 gün kaldı bırak belirtiyı karnımdan altını hissetmiyorum bile.. sıfır 🤣🤣

Kızlar benim yumurtlama devam ediyor sanırım ovu testleri böyle. Ins bir sayfaya sordum gebelik testi yap normal değil böyle olması dedi. Erken gebelik testini illa sabah mı yapmak lazım?

Eklentiler

• IMG_20220331_170741.jpg
    IMG_20220331_170741.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 88
Yaaa 😔 o gün bizi karşılaştırmayan kader, bu ay anneler grubunda birleştirsin o zaman inşallah canım 🙏🥰

Sürece devam ediyorum da ucu bucağı yok gibi bunun 🤣 sağol tatlım, inşallah demekten başka bişey yapamıyoruz. Hep partalina_ partalina_ nin yüzünden gaza geliyorum zaten. O 9.gün başlicakmış benim neyim eksik 🤣🤣
Aminnnn canım inşallah🙏

X