Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende senin gibiyim canım. İlk denemede hamile kaldım ama Aralık ayında 10 haftalık kürtaj oldum. Ocak ayı ilk regliyi bekledik doktor daha sonra korunmayın dedi. Şubat ayında ilk denemede yine oldu ama oda kimyasal ile sonuçlandı. Geçen ayı boş geçtik bu ay bekliyoruz bakalım. Nedense çok umutsuzum :KK43:
Umutsuzluğa yer yok canım. Sen ilk denemede hamile kalmış birisin. İnşallah o sağlıklı gebelik de nasip olacak Allah'ın izniyle ❤️😘

Ben de dn dahiliye için kan testi vermiştim beta hcg 2.39 çıktı ama dünde yumurtlama günüydü acaba yumurtlamadan kaynaklı yüksek çıkmış olabilir mi? normalde hep 0 virgüllü çıkar
Yumurtlamadan sonra hemen yükselir mi döllenme gerçekleşirse yani ayy bu sabahta aynı kramplarim var

Kızlar ne olabilir bu nedir biriniz akıl versin bana. Dün sabah regl agrisi gibi ağrım oldu öğlene kadar devam etti akıntıyla beraber. Bu sabahta aynı şekilde devam ediyor şiddetli degil ama kendini baya baya hissettiriyor. Az önce lavaboya gittim ve ic camasirim su gibi ıp ıslak ve beyaz akıntım olmuş öyle az degil baya baya ilk kez bu kadar geldi. Birde nasıl tarif etsem lastik gibi akıntı olmuş kahverengi renginde ve içinde açık kırmızı kan var. Yani böyle lastik gibi uzayabilen bir akıntı katı. Yerleşme kanaması olabilir mi? Gecen hamileliğim de 13. Gün yerleşme kanaması olmuştu onda da kılcal damar gibi kırmızılık vardı. Bugun yumurtlamadan sonra 8. Günüm.
Canım bu sabah uyanınca benim de. Adet gibi ağrım oldu. Beyaz akıntım gelmişti aynı zamanda şeffaf yoğun bir akıntım da var devam eden. İç çamaşırını ıslatıyor dediğin gibi. Kırmızılık yok ama sen daha önce yasadiysan yine yerleşme olabilir. İnşallah bebistendir tüm bunlar 😀❤️

Kızlar doktordan çıktım şimdi biraz morelim bozuldu cuma günü yumurtalarım 11 mm di bugğn en az 19 bekliyordum dedi gelişmemiş dha 13 mm de kaldım bu ay geç çatlama görüceksin büyük ihtimalle dedi stres yapıyorsun sanırım dedi pztsi birdaha çagırdı normalde yumurtlama dönemindeyim ama daha çatlıcak boyuta gelmemiş bitkisel bir ilaç yazdı

Bende senin gibiyim canım. İlk denemede hamile kaldım ama Aralık ayında 10 haftalık kürtaj oldum. Ocak ayı ilk regliyi bekledik doktor daha sonra korunmayın dedi. Şubat ayında ilk denemede yine oldu ama oda kimyasal ile sonuçlandı. Geçen ayı boş geçtik bu ay bekliyoruz bakalım. Nedense çok umutsuzum :KK43:
Gerçekten aynı döneme denk gelmiş ben de Aralık ayında düşük yaptım ama 6 haftalıktı benim. Ocakta adet olmadım şubatta oldum sonra tekrar denemeye başladık. Bu ay duphastona başladım. Düşük için sebep söylediler mi sana canım. Bana ilk gebeliklerde olabilir dediler başka bir araştırma yapmadılar açıkçası

X