Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu son dört günün ovu testleri. 3.sirada ki dün 4.siradaki gibiydi sonra soldu bugün de böyle. Ben adamı nasıl kandirsam bugün acaba😂😂😂
Sen bu ara farklı bisey mi yiyip içiyorsun diyor 😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20220330_095854.jpg
    IMG_20220330_095854.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar ne olabilir bu nedir biriniz akıl versin bana. Dün sabah regl agrisi gibi ağrım oldu öğlene kadar devam etti akıntıyla beraber. Bu sabahta aynı şekilde devam ediyor şiddetli degil ama kendini baya baya hissettiriyor. Az önce lavaboya gittim ve ic camasirim su gibi ıp ıslak ve beyaz akıntım olmuş öyle az degil baya baya ilk kez bu kadar geldi. Birde nasıl tarif etsem lastik gibi akıntı olmuş kahverengi renginde ve içinde açık kırmızı kan var. Yani böyle lastik gibi uzayabilen bir akıntı katı. Yerleşme kanaması olabilir mi? Gecen hamileliğim de 13. Gün yerleşme kanaması olmuştu onda da kılcal damar gibi kırmızılık vardı. Bugun yumurtlamadan sonra 8. Günüm.
Canım yerleşme olabilir, doktoralar yerleşme kanaması için yumurtlamanın 6 ile 14. günleri arasında gerçekleşir diyorlar sen pozitif düşün

Kızlar bu son dört günün ovu testleri. 3.sirada ki dün 4.siradaki gibiydi sonra soldu bugün de böyle. Ben adamı nasıl kandirsam bugün acaba😂😂😂
Sen bu ara farklı bisey mi yiyip içiyorsun diyor 😂😂😂
Oooo miss gibi yumurtlama olmuş 😍

Kızlar benim de dün bel ağrım başladı bata bir hafta var normalde battan 2-3 gün önce başlar 😅 bugün de sabah kalktım baktım ki yüzümde devasa kocaman bir sivilce. Daha önce hiç böyle çıkmamıştı şok oldum neye yorsam onu da bilemedim, karnımın alt tarafında ara ara ağrı batma oluyorrrr 😂 Allah ımmmm hadi hayırlsııı

Ah benim sabırsız kardeşlerim ben de sizler gibiyim 😁 iki ayda 24566467 milyon test yaptım neyse ki Rabbim acıdı da iflas etmeden pozitifi gördüm 🐣 adete ne kadar kaldığının öneminden çok çatlama tarihi önemli eğer biliyorsanız 10 gün sayın sonra test yapın yoksa asla çıkmıyor.. ben kanımı 0.5 iken verdim iki gün sonra baktım 2 dedim ki ahaaa yakaladım seni😂😂😂 dün ise 8,18 çıktı ☺️ Darısı başınıza 🙏 sabırlı olun bi 10 güncük
kuzum senın yumurtlama ne zamandı ?
hayırlı olsun bu arada saglıkla ılerlesın amınnn

Kızlar benim de dün bel ağrım başladı bata bir hafta var normalde battan 2-3 gün önce başlar 😅 bugün de sabah kalktım baktım ki yüzümde devasa kocaman bir sivilce. Daha önce hiç böyle çıkmamıştı şok oldum neye yorsam onu da bilemedim, karnımın alt tarafında ara ara ağrı batma oluyorrrr 😂 Allah ımmmm hadi hayırlsııı
kuzum benımde sıvılce var yuzumde hormonlarla alakalı olabılır ,
ınsallah bebısın ısaretıdır bunlar

X