Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende aynı durumdayım belki bizim bebişlerimiz böyle gelecekti ama bu ay da olmazsa ben uygulamayı silip ovülasyon testlerini atmayı düşünüyorum sağlıklı beslenip kendi halimde takılıcam artık
Aynı fikirdeyim bu ay olmazsa ovulasyon testlerini bırakmayı düşünüyorum. Sürekli takvimden hesap yapıyorum dün ilişki oldu bugün boş olcak şu gün misafir gelcek onunla çakışıyor derken stresle geçiyor. Adete kaç gün kaldı? yumurtlamadan kaç gün geçti? hangi gün test yapsam çıkar diye diye bu süreç 2 ayda yordu beni. Diğer ay haftada 3 ilişki testsiz ve hesapsız denemeyi düşünüyorum inşallah bunu başarabilirim. Bir yandan da içim içimi yiyor çünkü.

Ay kızlar predictor early testim geldi kargodan yapmamak için zor tutuyorum neden bu zamanlarda bir sabırsızlık yükleniyor 🐿
Canım senin bat ne zaman listeye ekliyim seni bu arada o test gayet bende onun express olanı var. Tam bat günü yapilandan

evet kuşum catlatma ıgnesı oldum 9gün bugun
Hadi hayirlisi bakalim guzel haberlerimiz olsun birbirimize banada doktor 6 ay hamile kalamazsan dogal olarak adetinde gel test falan yapcaz dedi sonrasinda sanirim igne yada asilama falanmi yapar bilmiyorum 6 aydan sonrasi boşa zaman kaybi dedi

2 ci ovu sanırım yumurtlama oldu 3 çatlama ama bugün 5 gün yumurtlamadan sonra ve koyulasiyor sanki neyden olabilir acaba yumurtlama degilmiydi ki bir daha mi yumurtlama olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…