Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bende dün gece yatınca sol tarafımda bir ağrı hissettim 5 dk sürdü. Umitlensek mi sence ya. Bende herşeyden medet umuyorum normalde ama bu ay hiç belirtim yok. Adet belirtilerim bile başlamadı
Bende aynı durumdayım belki bizim bebişlerimiz böyle gelecekti ama bu ay da olmazsa ben uygulamayı silip ovülasyon testlerini atmayı düşünüyorum sağlıklı beslenip kendi halimde takılıcam artık

Bende aynı durumdayım belki bizim bebişlerimiz böyle gelecekti ama bu ay da olmazsa ben uygulamayı silip ovülasyon testlerini atmayı düşünüyorum sağlıklı beslenip kendi halimde takılıcam artık
Bende bir daha ovulasyon testi kullanmayacağım. Stres yaptırıyor. Bence fazla etkiliyor bizleri

kızlar merhabalar, regl döngüm çok düzenlidir. Bu ay yumurtlama masajı denedim 13. gün yumurtlama gördüm, yumurtlama sonrası rahim kalınlaşması için her gün nar suyu içtim. Bugün ise 1 Nisan'da olması gereken reglim erken (3 gün) geldi. Düzene müdahale etmemek lazım sanırım. Ben yine de bir nebze rahatladım. Var mı yok mu diye düşünmekten daha iyiyim şu an.

Kızlar bende aşırı bir şişkinlik var yumurtlamanin 4. Günü gebelikle artan progestan hormonu şişkinlik veya gaz yapar diyor internette ama yasayan var mi bu durumu. Sanki karnım davul gibi gergin

Canım alakası var mıdır bilmiyorum ama yumurtlama masajını ilk denediğim ay benim de 5-6 gün kadar erken gelmişti adetim. Ama sonraları yumurtlamaya yardım etti.

Ben iğneyi cuma günü vuruldum ama hiç sizin bahsettiğiniz akıntım yok galiba bende gebelik oluşmadı
Herkeste belirtiler farklı oluyo canım akıntısı olup hamile olmayanlarda oluyo hiç belirtsi olmayıp öğrenende yani akıntının olmaması gebelik olmadığı anlamına gelmez

Canım hayırlısı olsun. Regl mi kesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…