Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızçem az önce yürürken sol kasığımda ağrı hissettim 5 dk sürdü yeniden ümitlendim yumurtam soldaydı, Nolcak benim bu halim her şeyden medet umuyorum
Canım bende dün gece yatınca sol tarafımda bir ağrı hissettim 5 dk sürdü. Umitlensek mi sence ya. Bende herşeyden medet umuyorum normalde ama bu ay hiç belirtim yok. Adet belirtilerim bile başlamadı

Canım bende dün gece yatınca sol tarafımda bir ağrı hissettim 5 dk sürdü. Umitlensek mi sence ya. Bende herşeyden medet umuyorum normalde ama bu ay hiç belirtim yok. Adet belirtilerim bile başlamadı
Ben artık kendimi dinlemiyorum valla sonra hamileyim piskolojisine giriyorum bence hiç birşey düşünme dinleme başka uğraş bul böyle günler geçmez valla.. 10 ay tecrübesi

Ben artık kendimi dinlemiyorum valla sonra hamileyim piskolojisine giriyorum bence hiç birşey düşünme dinleme başka uğraş bul böyle günler geçmez valla.. 10 ay tecrübesi
Kız dinliyorum zorluyorum kendimi ama yok ki belirti melirti allahallah

Ben iki yıllık evliyim canım. Geri çekilme yöntemiyle korunduk sadece. 3 aydır da korunmayı bıraktık. Ovulasyon testi kullandım ama olmadı. Bu ay beklemedeyim hayırlısı olsun inşallah.

3 ay uzun bir süre değil ama tavsiyem bence muayene olmalısınız. Bir şey yoksa içiniz rahat olur. Ama varsa da en azından erkenden fark edip ona göre yol alırsınız. Ben de iki yıllık evliyim biz hiç korunmadık ilk 1 sene olmayınca doktora gittik eşimden kaynaklı olduğunu öğrendik. Eğer en başta gitseydik belki de sonuca ulaşırdık.

Kuzum valla bi böyleyim bi şöyle bnde kafayı yiyorum heralde ümitlenmek hoşumada gidiyor inşallah bosuna değildir o ağrılar ümitler.. senin durumunu takip etmedim canım çatlatma iğnesi uyguladınmı doktor kontrolündemisin? Benim dünden beri fazla belirtim yok adet sancısı var arada. Sabahları masaya oturdugumda zonklama oluyor assagı tarafta 10 dk flan sürüyor bi belirtimi bilmiyorum. Göğüslerde bişey yok uçları dokununca hafif sızlar bu yani baska bsey yok insallah hamileyizdir ya

Bugün sigarayı bırakmaya kalktım. Daha hiicc icmedim öğle yemeği üstüne icmemek için kendimi zoorr tuttum ama verseler yerim şuan bırak icmeyi çocuk da yoksa boşa içmiyorum insallah vardır
Bravo valla takdir ediyorum ama iradeni topla sakın bulaşma, 1 tane bile içsen devamı gelir. Ben de cesaretimi bi toplasam da bıraksam keşke

Ben doktorla filan ilerlemiyorum canım. Kendimiz normal yollarla deniyoruz şimdilik. 3. Denememiz bu. Umitlenmek çok güzel tabi ki. Kasıklarımda ara ara batma oluyor hafiften, birde akıntım devam ediyor az da olsa ama önceki aylarda çok belirti sıraladım boş çıktı. Bunlara da belirti diyemiyorum o yüzden

Işte anam ben anlamiyom millet takmiyo ya ondan galiba rahat olanın bebesi dr rahat oluyo

Bravo valla takdir ediyorum ama iradeni topla sakın bulaşma, 1 tane bile içsen devamı gelir. Ben de cesaretimi bi toplasam da bıraksam keşke
Okulda arkadaşları tembihledim beni tutun diye artık geri dönemem millete de ayan oldu çocuk düşündüğüm sgsjhsgs sigarayı birakiyom diyince herkes anladı

E mecbur kalmadıkça bırakamayınca normal düşünmeleri hadi sabır canım, ha gayret..
Ayy Guzel destekleriniz için teşekkür ederim. Valla sabah bi de bime gelecek oyuncaklara bakıp arkadaşa hangisini alıyım diye sorduğum için gelen giden hamile misin diye soruyor kafayı yedim agahsg benim bi şeyim de gizli olsa olmaz zaten ketum değilim hiç

Çok teşekkür ederim kese görür müyüz gerçekten inşallah o günleride görürüz sizinde istediğiniz gibi bir sonuç çıkar eminim

Evet her an her şey olabiliyor olmadı dersin olur inşallahda olur. Akıntın beyaz mı? Ya bide kimisi böyle fazla akıntım oluyor diyor. Şimdi sana göre fazla bana göre az bilmiyorum mesela bende de var ama benim akıntıdan beklentim fazla heralde çünkü bana göre benim akıntım az gibi :/ Kısaca bunuda kestiremiyorum

Şeffaf akıntım var canım 12 gün çok yoğun oldu şimdi az az geliyor.bende tam anlamıyorum aslında canım. Herkeste farklı ilerliyor bu süreçler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…