Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım olması gereken buymuş ztn. Bi yerde okumuştum ama şuan hatırlamıyorum🙈 ideal süre 3. Sanılan gibi 1 hafta değil yani. Benimki 7-8 gün sürüyor ve yumurtlamam 10. Gün oluyor bazen:işsiz:
Benimde genelde 12. Gün yumurtlama oluyor 26 günde bir regl oluyorum 😇

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️
merhaba canım, ben yeni fark ettim bu topiği, hayırlı olsun uğur getirsin inşallah
benim bat 6 nisan, reglim yeni bitti cuma günü tüp bebek için randevum var büyük ihtimalle bir sonraki adet günümde tüp bebek için ilaçlara başlıcam o yüzden bu ay ilk defa adet gelsin diye beklicem hiç bir beklentim olmadan

merhaba canım, ben yeni fark ettim bu topiği, hayırlı olsun uğur getirsin inşallah
benim bat 6 nisan, reglim yeni bitti cuma günü tüp bebek için randevum var büyük ihtimalle bir sonraki adet günümde tüp bebek için ilaçlara başlıcam o yüzden bu ay ilk defa adet gelsin diye beklicem hiç bir beklentim olmadan
Benimde 6 Nisan canım. Hoşgeldin topigimize. Birlikte heyecanla bekliyelim pozitifi görelim inşallah 💋❤️

Kuzum zaten kargonun kendi poşeti oluyor içinde ne olduğu görünmüyor bende iş yerime söyledim çabuk geldi benim ki üç günde felan geldi yanlış hatırlamıyorsam dün başladım işte sağ kasıkta batmalar başladı bile bide ben de erken yumurtlama oluyor 12.günde felan 😍inşallah faydası olur ya pko var bende onu kullanıp hamile kalan çok var geçen sene yine kullanmıştım ama o zaman eşimde sorun vardı düzelmemişti ondan dolayı olmamıştı ☹️bu ay umutluyum bakalım 🙏🤰💜👶
Ayy ben de öyle okudum inşallah bu ay bizde işe yarar. İçinde de kötü bişey yok gibi ben tedirgin olurum bilmediğim ürünleri kullanırken ama🤣 kaçıncı günündesin şuan döngüde? Bende de 26 günde bir olup 12. Gün yumurtlama oluyor ama geçen ay biraz gecikti adetim. Şuan 4. Gündeyim 🥲

Aynen kuzum ya benimde yine sınırda çıkmış düşüğe yakın çıkmış hep değerler ilaçları tam anlamıyla düzenli olarak kullanmak gerekiyor ama bazen de korkuyorum bütün ilaçları aynı anda içmeye gün içerisine yaysam iyi olacak galiba en az 10 tane ilaç kullanmam gerekiyor şu an ☹️
Evet ben de 3 parçada içiyorum genelde. Ama multivitamin tarzında daha kolay oluyor. 3-4 vitaminin olduğu bir ilaç kullanıyorum mesela.
Sen niye pasif oldun yaa hayırdır inşallah 😔

Hanımlar hepinize iyi akşamlar sizin görüşlerinizi almak istiyorum son adet tarihimden 4 gün sonra başlayarak yumurtlama günümden 1 gün önceye kadar korunmasız ilişki yaşadık yumurtlama günümü değerlendiremedik ama bir gün sonra değerlendirdik şuan reglime daha 14 gün var ama iki gündür sol kasığımda batma oluyor özellikle şuan oturup kalkarken bile zorlanıyorum dik duramıyorum diyebilirim yüzümde sivilce çıkmaya başladı ara ara göğüs hassasiyetim oluyor ve ara sıra kasıklarım hafif ağrıyor erken gebelik testi için erken diye okudum ama bu belirtiler hamilelik habercisi olabilir mi biraz uzun oldu kusura bakmayın

Hanımlar hepinize iyi akşamlar sizin görüşlerinizi almak istiyorum son adet tarihimden 4 gün sonra başlayarak yumurtlama günümden 1 gün önceye kadar korunmasız ilişki yaşadık yumurtlama günümü değerlendiremedik ama bir gün sonra değerlendirdik şuan reglime daha 14 gün var ama iki gündür sol kasığımda batma oluyor özellikle şuan oturup kalkarken bile zorlanıyorum dik duramıyorum diyebilirim yüzümde sivilce çıkmaya başladı ara ara göğüs hassasiyetim oluyor ve ara sıra kasıklarım hafif ağrıyor erken gebelik testi için erken diye okudum ama bu belirtiler hamilelik habercisi olabilir mi biraz uzun oldu kusura bakmayın
Canım gebelik belirtisi için çok erken regline 14 gün var ise yumurtlamanı ovülasyon testiylemi takip ettin

Canım gebelik belirtisi için çok erken regline 14 gün var ise yumurtlamanı ovülasyon testiylemi takip ettin
Hayır uygulamayla takip ettim aralıkta kimyasal gebelik geçirmiştim şuanda öyle hissediyorum psikolojik mi acaba adetten 4 gün sonraki ilişkide hamile kalma ihtimali olabilir mi acaba

Hayır uygulamayla takip ettim aralıkta kimyasal gebelik geçirmiştim şuanda öyle hissediyorum psikolojik mi acaba adetten 4 gün sonraki ilişkide hamile kalma ihtimali olabilir mi acaba
Hamile kalabilirsin tabiki ama belirti için çok erken canım uygulamalara aldanma ağrın varsa bence yumurtlama ağrısıdır önümüzdeki 3 günü değerlendir derim ben

Hamile kalabilirsin tabiki ama belirti için çok erken canım uygulamalara aldanma ağrın varsa bence yumurtlama ağrısıdır önümüzdeki 3 günü değerlendir derim ben
Tamam öyle yapayım çok teşekkür ederim bu ay o kadar istiyorum ki her belirtide aklıma bunlar geliyor

Kuzum çok erken 14gun varmis daha , ama yumurtlama veya yumurta çatlama ağrısı olabilir değerlendir bol bol

Tamam öyle yapayım çok teşekkür ederim bu ay o kadar istiyorum ki her belirtide aklıma bunlar geliyor
Rica ederim☺️ hepimiz öyleyiz malesef her belirtiyi gebeliğe yoruyoruz tabi ama bat tarihi yakın değilse sen o kasık batmalarını ağrılarını yumurtlama olma ihtimaline karşı değerlendir bide yumurtlama döneminde diğer zamanlara göre ilişkide daha ıslak hissediyosun aklında bulunsun

Rica ederim☺️ hepimiz öyleyiz malesef her belirtiyi gebeliğe yoruyoruz tabi ama bat tarihi yakın değilse sen o kasık batmalarını ağrılarını yumurtlama olma ihtimaline karşı değerlendir bide yumurtlama döneminde diğer zamanlara göre ilişkide daha ıslak hissediyosun aklında bulunsun
Çok teşekkür ederim

Merhabalar 🙋🏻‍♀️
Pcos var tam olarak ne zaman regl olacağımı bilmiyorum ama aşağı yukarı tahmini bat 4 nisan diyelim ☺️ Beni de listeye ekler misiniz? ☺️
Bu arada hayırlı olsun başlığınız ☺️ Mart ayında gizliden takip ediyordum şimdi listeye gireyim dedim 🥲☺️ İnşallah uğurlu gelir ve hepimiz bebişlerimize kavuşuruz 🤲🤲 çok amin 🤲🤲

Merhabalar 🙋🏻‍♀️
Pcos var tam olarak ne zaman regl olacağımı bilmiyorum ama aşağı yukarı tahmini bat 4 nisan diyelim ☺️ Beni de listeye ekler misiniz? ☺️
Bu arada hayırlı olsun başlığınız ☺️ Mart ayında gizliden takip ediyordum şimdi listeye gireyim dedim 🥲☺️ İnşallah uğurlu gelir ve hepimiz bebişlerimize kavuşuruz 🤲🤲 çok amin 🤲🤲
Merhaba. Bu ay gizli kalmamaniza sevindim. Hoş sohbetler edip. Birbirimize umut olup, arkadaş olup vakit geçiriyoruz. Böylesini daha çok seveceginize eminim. Hoşgeldiniz 🌸🥳

X