2022 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    276
Erken yatıyormuş masaAllah. 11 12 yi buluyor bizim yatması emmeyi bırakınca uykuya dalmada gecikdi aksam yemeğiyle arasi cok oluyor acikiyor. Makarna seviyor pek yapmiyorum faydasız diys ama arada bende yapayım.
NE guzel menu masaAllah. Benim kizimda yer diye umuyorum. Evimiz amerikan mutfakli hep.mutfakdayiz tum gun buzdolabinin icinde yada buskivi vs olan dolabin icinde. Buskivi yok artik ama abilerinin olurdi almiyorum istiyor diye. Oralara gidince ac diye dusunup birseyler teklif ediyorum ama bulamadik damak tadini. Yulaf muz aslinda deneyebilirim. Birgun onceden kefirlemi bekletiyosunuz yulafi.

Cok gec uyuyormus. Sabah kacta uyaniyor?
Bizim kiz öglen uykusu yapmiyor. Sadece arabada veya dışarıda oldugumuz zaman uyuyor.
Makarna yapinca icine genelde sebze koyuyorum. Kabak olur pirasa olur evde ne varsa onu yapiyorum.

Yulafli kefiri bakıcıda yiyor ben bir gün önceden hazırlayıp dolaba koyuyorum o yüzden

Bizim kiz öglen uykusu yapmiyor. Sadece arabada veya dışarıda oldugumuz zaman uyuyor.
Makarna yapinca icine genelde sebze koyuyorum. Kabak olur pirasa olur evde ne varsa onu yapiyorum.
Benim oğlan 7 buçukta kalkıyor ama öğlen uykusu çok uzun bazen 3 saat bile uyuyor . Yoruluyor çünkü o yüzden akşam 10 u buluyor uyuması

Sabah 9 gibi kalkiyor gece uyaniyor bazen geziyor evde hatta oglen uyuyor. Muhakak uyaniyo emip uyurdu salliyorum 1 2 saat uyuyor. Makarnayi kiymali sebzeli yemedi birkez dahs deneyim ama

Benim oğlan 7 buçukta kalkıyor ama öğlen uykusu çok uzun bazen 3 saat bile uyuyor . Yoruluyor çünkü o yüzden akşam 10 u buluyor uyuması
Bizdede ogle uykusu var aynen. Ogle uykusu takip edip sallarsam uzar bizimde emme aliskanligi vardi arada salliyorum simdi. Gece 1 kez salliyorum bazen hic . Ama sık kalkıyo sırtını pışpışlıyorum. aramizda yatiyor cogunlukla.

Benimki de gece en az 1 kere kalkıyor. Uykuyu seven bir çocuk değil ona göre dinlendiyse yeterli

Sizinkiler cok gec uyuyormus. Biz esimle bile saat 9 30 gibi yatakta oluyoruz.
İşte öğlen uykusundan kaynaklanıyor o da canım. Saat 2 de öğlen uykusu yapıyor mecbur çünkü ancak işten geliyorum . 4 e kadar uyuyor öyle oluncada 10 da uyuyor . Biz de 11 12 gibi yatıyoruz. Türkiyedeki hayat şartlarını düşününce mecbur bu saatlerde yatıyoruz aslında. Çünkü çalışma saatleri uzun eşim mesela 7 de evde oluyor . Yemek ye et derken zaman çabuk geçiyor. Çocuk da haliyle benimle ve babasıyla zaman geçirmek istiyor

Haklisin. Burada gün cok erken basliyor. Saat sabah 5 te is basliyor burada bir cok kisi icin.

Biz bugun kulak deldirmeye gidicez ordan oyun yerine siz neler
Şimdiden küpelerimiz hayirli mübarek olsun inşallah. Bizim küpelerimiz daha yok. Kendi ne zaman isterse o zaman deldirecegiz.
Biz de hamd olsun iyiyz. Süt emmeye daha devam ediyor.

Şimdiden küpelerimiz hayirli mübarek olsun inşallah. Bizim küpelerimiz daha yok. Kendi ne zaman isterse o zaman deldirecegiz.
Biz de hamd olsun iyiyz. Süt emmeye daha devam ediyor.
Ani bi kararla deldirdik iyi oldu ama buyuyunce korkardi acimadida korkmadıda sükür

Burda 3 kişi kaldık sanırım dönüp dönüp aynı şeyleri yazıyoruz.
Hahaha öyle oldu. Ama olsun ben seviyorum sizleri.
Bizim kiz bizi hergün şaşırtiyor. Bizimle artik resmen konuşuyor. Abladan alışkin olmayinca bu kadar erken beklemiyorduk acikcasi.

Hahaha öyle oldu. Ama olsun ben seviyorum sizleri.
Bizim kiz bizi hergün şaşırtiyor. Bizimle artik resmen konuşuyor. Abladan alışkin olmayinca bu kadar erken beklemiyorduk acikcasi.
Masaallah canım . Önünde ablası olduğu için biraz da erken konuşmuştuk. Dil gelişiminde çocuk çok önemli cidden . Bizim oğlanda baya baya derdini anlatıyor artık. Kasımda yeni bir bakıcıya başladı . Onun da 9 yaşında bir oğlum var . Bizimkinin akıl hocası diyorum . O ne yaparsa ne söylerse onu taklit ediyor sanki sve bu konuşmasına da çok yansıyor

Bizim abiler buyuk 12 ve 16 yasinda pek ilgili deiller oyniyalik vs okul odev gun bitiyo zaten hic kucuk cocukda yok cevrede. Oyun grubu olsa cok iyi olcak konusmsmiz geri bir suru sey soyluyo ama anlasilmiyo vakti var cozulcek diye bekliyorum

helloo giirrllllssssss nasılsınız? Sizleri özledim. Benim oğlum da 2 yaşına girdi çok şükür. Ben zaten emzirmeyi kesmiştim. Gelişimde sıkıntımız yok. 97 cm ve 16 kilox düzenimiz de şöyle: Sabah 7.30 gibi bizimle kalkıyor, öğlen 12-1 aradı uyuyor, akşam da 9-10 gibi uyumuş oluyor.
Bu aralar yemek seçmeye başladı. Ağzına et koymuyor. Ne kırmızı et ne de beyaz… hiçbir türlü yemiyor. Bu konuda çok üzgünüm. Karbonhidrat ağırlıklı besleniyor. Çorbaların içine ekmek doğrayıp veriyorum mesela ama o çorbada tavuk ya da et varsa asla yemiyor. Aldatarak yedirmeye çalışıyorum, içindeki eti anlarsa ağzından atıyor. Köfte yiyor nadir olarak, o kadar. Peyniri de yumurta içinde yiyor. çok aç bırakıyorum hani yer belki balık, et, tavuk filan diye yine de yemiyor. Ben möllers balık yağı veriyorum. 2 günde 1, 1 ölçek. Bir oceans bağışıklık destekleyici şurup. Çinko, beta glukan filan var içinde. Öyle işte. Bu halimize çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…