2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
İlk verdiğim de 6 gün vardı bata 22 çıktı
Sonra 3 gün kala 175
Adetten 2 gün sonrada 1330 çıktı
Benimde ilk kan verdigimde adete 4 gun vardi 30 cikti hcg. Sonra tam adet olacagim gun gittim verdim kan 265 cikti. Bir hafta bekledim bugun kadin doguma gittim 5+5 kese olusmus dedi. İki hafta sonra gel kalp atisina bakalim dedi. İnsallah kalp atisi da olusur. Simdi de onun stresi basladi :/

35 çıktı adetim 3gün geçti şimdilik başka bişey vermedi. Burdaki hastanede lekelenme gibi şikayet olmadan vermiyor doktorlar
değeriniz gayet iyiymiş evet ben acaba eczaneden gidip kendim mi alıp kullansam diyorum ama bir şey olur diye de korkuyorum

Benimde ilk kan verdigimde adete 4 gun vardi 30 cikti hcg. Sonra tam adet olacagim gun gittim verdim kan 265 cikti. Bir hafta bekledim bugun kadin doguma gittim 5+5 kese olusmus dedi. İki hafta sonra gel kalp atisina bakalim dedi. İnsallah kalp atisi da olusur. Simdi de onun stresi basladi :/
Aynen benimde öyle haftaya perşembe kalp atışını duymaya gidicem nasip olursa stres basıyor

Kuzular bu arada dikkate etmeye çalışın çok kollarınızla bir yere uzanmaya çalışmayın bu senelerde çok düşükler oluyomuş bu sebepten bende çok korktum açıkçası bugün baya evi temizledim bide marketten çok poşet taşıdım Allah yardımcımız olsun ya 🙄

Erken döllendi benim çünkü olduğu günü biliyorum adetim bitti 2. Gün kaldım
Ne zaman belirtileri hissetmiştiniz acaba hayırlı olsun bu arada bende adet bitikten 2 gün sonra korunmasız ilişki oldu ama hamile kalma ihtimali düşük diyor herkes ben sanki belirti hissediyor gibiyim

Benim regl günümde doktora gittim kese görünmedi yarın reglden 7 gün geçmiş olacak acaba görünür mü kese

Kuzular bu arada dikkate etmeye çalışın çok kollarınızla bir yere uzanmaya çalışmayın bu senelerde çok düşükler oluyomuş bu sebepten bende çok korktum açıkçası bugün baya evi temizledim bide marketten çok poşet taşıdım Allah yardımcımız olsun ya 🙄
acaba progeston mu alıp içsek düşüğü önlemek için

Benim regl günümde doktora gittim kese görünmedi yarın reglden 7 gün geçmiş olacak acaba görünür mü kese
döllenme tarihinize bağlı, mesela benim sat 30 Ocak ama ben 18 şubatta hamile kalmışım. (hcg değerine göre hesapladım)

sanırım okuduğın ben olabilirim 🙈 bat günü kan verdim 1.2 çıktı 4 gün sonra 27.24 çıktı Cuma tekrar vermeye gideceğim inşallah sağlıkla artıyordur, Satım 30 Ocak ama o kadar geç döllenmiş ki 18 Şubatta 🧐yani 3 haftalık falanız herhalde hcg değerine göre
Tekrar kan ver canım yükselişine bak

Kızlar hepiniz folik asit hepimiz başlamışızdır, bunun yanında doktor size hangi vitamin veya ilaçları yazdı? Düşük önlenmesi için herkes progesteron kullanıyor mu?
Canim bana doktor yazmadi oda bir dusugum var progeston 10 uzeri cikinca gerek yok dedi

Ne zaman belirtileri hissetmiştiniz acaba hayırlı olsun bu arada bende adet bitikten 2 gün sonra korunmasız ilişki oldu ama hamile kalma ihtimali düşük diyor herkes ben sanki belirti hissediyor gibiyim
Adetim bitti 10. Gün yerleşme kanaması yaşadım canım bide göğüslerim sızlıyodu

X