2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ya şimdi 3 gün bitti kabakta, yarın havuç vereceğim yine ilk gün çay kaşığı, sonra tatlı kaşığı son gün yemek kaşığı şeklinde mi gidilcek miktar olarak. Her yeni tadımda aynı düzen mi olması lazım?

Kuzum normalde terliyor ama şimdi terlemiyorsa ateşi vardır
Kulaktan benimkide oyle farklı farklı
Oy şu ates varya çok fena üstünü aç incelt kuzum

Kuzum çok takma zaten çok yemiyorlar
Alerjisi yoksa yiyebilecdgi.miktsri istersen 4 tatlı kaşığı olsun
Sadece yumurta için doktor 1/8 başla gün geçtikce artir dedi ama diğerleri.icin sınırlama yok

Zeytinyağı süren, limon süren gördüm. Biri sadece su dolu kavanoza koyuyordu bende denedim ama çok beklettim kötü oldu. Biri de kavanoza limon yağ su falan koyup koyuyordu

Avokadoyu balla birlikte ver bide olmadı eşine Burda balla yiyorlar avokadoyu fena değil. Ben zyağı tuz limonla seviyorum. Güzel humusta oluyor annem yapıyordu eskiden şimdi vakti olmuyor Ben hiç bıkmam avokadodan
Ay zeytinyağı tuz limon muhteşem oluyor süzme peynirle karıştırınca da güzel oluyor

Geçen fiyat listesi görmüştüm kesin ss almışımdır ama onu bulmakta işkence telefonda Yanş düşünsene en az 1000 olsa 4 doz 4000, 5 doz 5000 çok fazla insanlar nasıl karşılayacak.
Kesinlikle öyle ya hadi devlet karşılamıyor bu kadar da pahalı bari olmasın

Evet öyle. Kabak bitti ya 2.öğün gibi kabak verebilirsin

Kuzum normalde terliyor ama şimdi terlemiyorsa ateşi vardır
Kulaktan benimkide oyle farklı farklı
Oy şu ates varya çok fena üstünü aç incelt kuzum
Terlemez hiç normalde. Annem de var Allahtan ateşi yok korkma diyor. Üstünü açtık bi soyundurduk ayağının altına limon sürdük şurup içirdik 37 şimdi. Çok korkuyorum ateşten ya

Terlemez hiç normalde. Annem de var Allahtan ateşi yok korkma diyor. Üstünü açtık bi soyundurduk ayağının altına limon sürdük şurup içirdik 37 şimdi. Çok korkuyorum ateşten ya

Bende öyle kuzum ya Güneşinde hastalinca 38.5 oldu surupla düştü şükür
Sen ne olur ne olmaz 4 saatte bir ver kuzum olur ya çıkmadan engelle dimdi sürekli olcemezsin gece uykusunda

Ya 2 3 gündür nasıl olacak nasıl bitecek baya stresliyim kuzu
Çok haklısın aynı stresi denetim zamanı yaşadım birde küçüktü o zaman 3,5 aylıktı sanırım.. Nasıl gidicem nasıl gelicem dayanabilecek mi? Denetmenlerinde yanında olmam lazım.. Süt sağmak lazım. Emziriyordum hemen süt sağıp giyinip koştur koştur denetime.. öğlen ilk fırsatta tekrar eve emzir sağ yine işe sonra tekrar akşama eve 3 gün böyle sürdü. Ama inanki bir şekilde ilerliyor. Şimdiden sıkma o güzel canını..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…