2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy duygulandım bizim nasıl olacak bakalım, hiç hayal edemiyorum şimdilik. Demirde ben de bazen 1 saat oyalayamadan emziriyorum

Kizlar gece biberon mamasi yapip veriyormusunuz?
Canını sıkma benim bebiş anne sütü alıyor kaka aralıkları baya uzundu. Doktor normal dedi. Diğer doktor neden sebep böyle dedi. Ek gıdaya yeni geçtik bakalım nasıl olucak.
ANne sutu alininca 10 gun formul mama 5 gün demisti bana bilmiyorumki neden dedi ben mama veriyordum ilk 2 ay sonra kestim alerjimiz cikti syneo tadi berbatti icirmedim sutum yetti o emdikce cogaldi bizde ek gidaya 15 20 gun oldu nerdeyse baslayali

İşte onu extra koymuşlar KKK normalde 12. Ay aşısıda aynısından.. Ben yaptırmayı düşünmüyorum sweetgirlcandy gibi..
VAlla bu konuda hic bilgim yok ebe bana sadece 12. Ay asisi cok sıkıntılı.agir dedi iceriklerinden bagsetmedi ben ates falan yaparmi diye sordum asi vuruldugunda ozaman bahsetti aman ya keske hic vurulmasalar cok uzuluyorum el kadar yavrucaklar 2 3 igne vuruluyor biranda ama iste sagliklari icin

Kizlar kahvaltida neler veriyorsunuz bebislere? Labne vermeye basladinizmi! Ben bebe bisk. Yaptim ama sevmedi benimki bide ben bulamaç yapmiyorum herseyi ayri ayri veriyorum genel olarak bide avakadoyu ceyrek veriyorum hergun ama geri kalani hemen karariyor strece sarip dolaba attigim halde onu nasil koruyabilirim ya

Yumurta pekmez takiliyorz ya
Lor peynirli Yapamadim
Labnehazir mi direk veriliyormuki kuzu
Avokadoyu geçen ben yedim kötü olacaktı

Yumurta pekmez takiliyorz ya
Lor peynirli Yapamadim
Labnehazir mi direk veriliyormuki kuzu
Avokadoyu geçen ben yedim kötü olacaktı
Kuzum labneyi veriyorlar kahvaltida takip ettigim cogu kisi yumurta avakado labne bebe bisk.pekmez bulamac yapip veriyor muz bide ama ben daha vermedim kendim yapmayi deniycem bi olursa eger veririm pınarın labneside cok iyimis katki olarak avakadoyuda esim sevmedi hic bende yagladim sarimsak tuz meze yaptim ama saman gibi bune dio hergun okadar tuketemem sıkıldım avakdo yemekten kiz hemen karariyor anlamdim disarda tuttum olmadi dolaba koydum yine ayni bence biyerde hata ediyorum yumurtaya alerjimiz varya bizim cok bi secenegim yok protein almasi lazim nasil olcak bilmiyorum kahvalti isi

Kuzum bulamac onermiyorlar hiç
Ooo yumurta sıkıntı sende doğru diyorsun
Ya bizim kahvaltı çok az yiyor yemiyor gb
Kiz bende meze gb yaptım zorladım yedim hayatta yemem de yazık vallaha:)
Lor yapmak istiyorum kocaya süt aldircam da kalaniyla yoğurt mayalarkm

Nerelisin kuzum annrnler memleket yanı.
İste her türlü düşünsek de dert etse yoluna bi şekilde giriyo kuzum ya . gecip gidiyo bu günler walla. Bugün 7.ay foto sunu çekerken vay be dedim ilk zamanlar aklıma geldi sürekli ağlıyordum fln . Zaman geçiyormuş gerçekten

Aynen bende o yuzden mumkun oldugu kadar ayri ayri veriyorum
YArin bende yapicam iste labne yogurt lor tutarsa tabi ilk kez deniycem labneyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…