2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy duygulandım 😢 bizim nasıl olacak bakalım, hiç hayal edemiyorum şimdilik. Demirde ben de bazen 1 saat oyalayamadan emziriyorum
İlk baş göz korkuyor tabiki ama zamanla oturucak bence şimdilik en zor yanı süt olayı.. Zamanla ek gıda öğün öğün olacağından süt için sağmaya emzirmeye vakit vs olur bence

Kizlar gece biberon mamasi yapip veriyormusunuz?

ANne sutu alininca 10 gun formul mama 5 gün demisti bana bilmiyorumki neden dedi ben mama veriyordum ilk 2 ay sonra kestim alerjimiz cikti syneo tadi berbatti icirmedim sutum yetti o emdikce cogaldi bizde ek gidaya 15 20 gun oldu nerdeyse baslayali
Bebekte huzursuzluk, şişkinlik gibi bariz belli şeyler yoksa normal diye düşünüyorum. Tabi doktor kontrolüne gittiğinde bir sor olmadı.

Kizlar kahvaltida neler veriyorsunuz bebislere? Labne vermeye basladinizmi! Ben bebe bisk. Yaptim ama sevmedi benimki bide ben bulamaç yapmiyorum herseyi ayri ayri veriyorum genel olarak bide avakadoyu ceyrek veriyorum hergun ama geri kalani hemen karariyor strece sarip dolaba attigim halde onu nasil koruyabilirim ya 😑
Pazara kadar yumurta veriyordum her gün sizde yok o. Geçen muz elma yulaf unu yaptım sevdi. Labne daha vermedim lor veriyorum

sweetgirlcandy sweetgirlcandy bende h sonu yaptircam kuzu rota 3. Doz
Menenjit konuşuruz dedi bakalim
Ateşi çıktı şimdi ya. Yeni kulaktan ölçen ateş ölçer almıştım bi kulağını 38.5 ölçtü bi kulağını 37 ay sürekli farklı ölçtü. Evdeki ateş ölçerle kendime bakıyorum alından aşağı yukarı aynı. Ama ahsenin alnında farklı şurup verdim bende

Bizim poposunda vardı bu kadar belirgin değildi ama elleyince noktacık noktacıktı. Bir de kulağının arkasında olmuştu o kulağıyla kafasının birleşiminde kuruluk gibiydi buna benziyordu😞 7 gün kullanılan bir krem vermişti dr bir daha olmadı
Bizede bi krem verdi bakalım o geçirir dedi
Evet bize de dermatit dedi. Egzamaya yatkın cildi dedi. Bende de var, Ensem stresliyken kaşınır kabuk olur saçımın içi. Yıllar önce atopik demişti bir doktor
Ayy inşallah bi daha olmazlar ya

VAlla bu konuda hic bilgim yok ebe bana sadece 12. Ay asisi cok sıkıntılı.agir dedi iceriklerinden bagsetmedi ben ates falan yaparmi diye sordum asi vuruldugunda ozaman bahsetti aman ya keske hic vurulmasalar cok uzuluyorum el kadar yavrucaklar 2 3 igne vuruluyor biranda 😒 ama iste sagliklari icin
Benim bildiğim en az 3 senedir 9. Ayda extra olarak kabul eden ailelerin bebeklerine uyguluyorlar KKK aşısını.. 12. Aydaki aşı zaten KKK. Evet bir anda 2-3 iğne olmaları zor ama sağlıkları için her şey..

Kizlar kahvaltida neler veriyorsunuz bebislere? Labne vermeye basladinizmi! Ben bebe bisk. Yaptim ama sevmedi benimki bide ben bulamaç yapmiyorum herseyi ayri ayri veriyorum genel olarak bide avakadoyu ceyrek veriyorum hergun ama geri kalani hemen karariyor strece sarip dolaba attigim halde onu nasil koruyabilirim ya 😑
Zeytinyağı sürüyorlardı izlediğim bir videoda üstünü kapattığından oksijenle temas olmayabilir.

Kuzum labneyi veriyorlar kahvaltida takip ettigim cogu kisi yumurta avakado labne bebe bisk.pekmez bulamac yapip veriyor muz bide ama ben daha vermedim kendim yapmayi deniycem bi olursa eger veririm pınarın labneside cok iyimis katki olarak avakadoyuda esim sevmedi hic bende yagladim sarimsak tuz meze yaptim ama saman gibi bune dio 😂 hergun okadar tuketemem sıkıldım avakdo yemekten 🤣 kiz hemen karariyor anlamdim disarda tuttum olmadi dolaba koydum yine ayni bence biyerde hata ediyorum 🤔 yumurtaya alerjimiz varya bizim cok bi secenegim yok protein almasi lazim nasil olcak bilmiyorum kahvalti isi 🙄
Avokadoyu balla birlikte ver bide olmadı eşine 😁 Burda balla yiyorlar avokadoyu fena değil. Ben zyağı tuz limonla seviyorum. Güzel humusta oluyor annem yapıyordu eskiden şimdi vakti olmuyor 🤣 Ben hiç bıkmam avokadodan 😁

X