2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy duygulandım bizim nasıl olacak bakalım, hiç hayal edemiyorum şimdilik. Demirde ben de bazen 1 saat oyalayamadan emziriyorum
İlk baş göz korkuyor tabiki ama zamanla oturucak bence şimdilik en zor yanı süt olayı.. Zamanla ek gıda öğün öğün olacağından süt için sağmaya emzirmeye vakit vs olur bence

Bebekte huzursuzluk, şişkinlik gibi bariz belli şeyler yoksa normal diye düşünüyorum. Tabi doktor kontrolüne gittiğinde bir sor olmadı.

Pazara kadar yumurta veriyordum her gün sizde yok o. Geçen muz elma yulaf unu yaptım sevdi. Labne daha vermedim lor veriyorum

sweetgirlcandy bende h sonu yaptircam kuzu rota 3. Doz
Menenjit konuşuruz dedi bakalim
Ateşi çıktı şimdi ya. Yeni kulaktan ölçen ateş ölçer almıştım bi kulağını 38.5 ölçtü bi kulağını 37 ay sürekli farklı ölçtü. Evdeki ateş ölçerle kendime bakıyorum alından aşağı yukarı aynı. Ama ahsenin alnında farklı şurup verdim bende

Bizede bi krem verdi bakalım o geçirir dedi
Evet bize de dermatit dedi. Egzamaya yatkın cildi dedi. Bende de var, Ensem stresliyken kaşınır kabuk olur saçımın içi. Yıllar önce atopik demişti bir doktor
Ayy inşallah bi daha olmazlar ya

Benim bildiğim en az 3 senedir 9. Ayda extra olarak kabul eden ailelerin bebeklerine uyguluyorlar KKK aşısını.. 12. Aydaki aşı zaten KKK. Evet bir anda 2-3 iğne olmaları zor ama sağlıkları için her şey..

Zeytinyağı sürüyorlardı izlediğim bir videoda üstünü kapattığından oksijenle temas olmayabilir.

Avokadoyu balla birlikte ver bide olmadı eşine Burda balla yiyorlar avokadoyu fena değil. Ben zyağı tuz limonla seviyorum. Güzel humusta oluyor annem yapıyordu eskiden şimdi vakti olmuyor Ben hiç bıkmam avokadodan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…