2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzum çok takma zaten çok yemiyorlar
Alerjisi yoksa yiyebilecdgi.miktsri istersen 4 tatlı kaşığı olsun
Sadece yumurta için doktor 1/8 başla gün geçtikce artir dedi ama diğerleri.icin sınırlama yok
Bugün işteydim göremedim ama benimki ağzındaki kabağı tükürmeyi öğrenmiş sona doğru
Ne az ne fazla vermek istemiyorumda mideleri küçük ya yüklenmeyeyim dedim

Evet nimenrix ve bexsero oldu. 5. ay bexsero da ateş çıkmamıştı ikisi olunca demek ağır geldi
Şifa olsun minnoşa Olabilir kuzum geçen doktora 6. Ay aşısı ateş yaptı daha önce olmamıştı iki tanesi aynı aşı dedim. Sonraki dozlarda ateş çıkması normal vücut artık onu tanıdığı için tepki veriyor dedi.
Koltuk altı ölçer varsa ordan takip et kuzum bana doktorlar öyle demişti. İyi kulaktan ölçebiliyorsun benim kurtlu izin vermiyor

Başta baktırmıyor kımıl kımıl en son oyalıyorum

Her çocuk farklı karakter doğuştan geliyor bence.İstediğimiz kadar anlatalım konuşalım. Doğumgünü pastasından da mı yedirmemişÇikolata paketli ürünler meyve suyu vs ben de vermiyorum.Pastayı da doğumgünlerinde yiyorsenede bir kaç kez

Fırınlanmış yiyorum o kadar dokunmuyor şükür artık.Haftaya kontrol var demir çok düşük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…