2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzum çok takma zaten çok yemiyorlar
Alerjisi yoksa yiyebilecdgi.miktsri istersen 4 tatlı kaşığı olsun
Sadece yumurta için doktor 1/8 başla gün geçtikce artir dedi ama diğerleri.icin sınırlama yok
Bugün işteydim göremedim ama benimki ağzındaki kabağı tükürmeyi öğrenmiş sona doğru 🤣
Ne az ne fazla vermek istemiyorumda mideleri küçük ya yüklenmeyeyim dedim 😊

Evet nimenrix ve bexsero oldu. 5. ay bexsero da ateş çıkmamıştı ikisi olunca demek ağır geldi
Şifa olsun minnoşa 🍀 Olabilir kuzum geçen doktora 6. Ay aşısı ateş yaptı daha önce olmamıştı iki tanesi aynı aşı dedim. Sonraki dozlarda ateş çıkması normal vücut artık onu tanıdığı için tepki veriyor dedi.
Koltuk altı ölçer varsa ordan takip et kuzum bana doktorlar öyle demişti. İyi kulaktan ölçebiliyorsun benim kurtlu izin vermiyor 🙈

Açığa yakın gibi ama tam açıkta değil. Soldakini düşündüm ilk başta sonra eşimle sağdakine karart verdik. Normalde oda daha açık renk düşündü.
YunSev YunSev yüklememiş fotoyu yüklemiyor 😅yukarıdaki yapılcak.
595A1235-FCD6-4007-A5CB-7E57743FE086.jpeg

Şifa olsun minnoşa 🍀 Olabilir kuzum geçen doktora 6. Ay aşısı ateş yaptı daha önce olmamıştı iki tanesi aynı aşı dedim. Sonraki dozlarda ateş çıkması normal vücut artık onu tanıdığı için tepki veriyor dedi.
Koltuk altı ölçer varsa ordan takip et kuzum bana doktorlar öyle demişti. İyi kulaktan ölçebiliyorsun benim kurtlu izin vermiyor 🙈
Başta baktırmıyor kımıl kımıl en son oyalıyorum😂

Muzurlar yaa. Ben de kızımı gazını çıkartmak icin omzuna ters alinca arkada koltuk arkasinda ne varsa yerlere saçıyo anında ne ara kolun oralara kadar uzadı, ne ara gördün de devirdin yani. Çok fenalar yaa 😅 bi kaç aya evdeki tüm eşyaları kaldırırım ben, koltuk halı sehpa takılırız 😂

Geçen arkadaşlar bize bebek görmesine geldiler. Onlarında iki yaşında kızları var. Annesi televiyondan 10 dklik egitici ona gore bi cizgi film aciyomus on dk sonra film bitince kiz kendisi tvyi kapatiyomuş bittiiii diyip 😳 pasta getirmişler pasta kestik yiyoruzz. Annesi diyo ki benim kızım pastanın cikolatanin tadini bilmez, ben cantamda onun icin sekerlemeler tasiyorum yalnizca ondan veriyorum diyo. Ama ben cok severim hep yerim cikolata diyor, iki tabak da pasta yedi kadın 😂 onlar gelmeden evvel evdeki tüm kirilicak esyalarimi da toplamistim ama bosuna toplamisim. Cocuk geldi kizimin oyun halısı oyuncaklariyla oynadı uslu uslu, ne bi ingaa ne bi lafa söze karışma ne bi başka şey büyük insan gibi oturdu çocuk. Dedim nasıl böyle oldu bu çocuk? Bu kadar disiplini kabul etmez çunku bu yastaki bi bebek. Biz hep konusuruz, anlatiriz bu boyle bu soyle diye dedi. Dedim yok anlatmakla olmaz başka bir şey var bu işin içinde. Siz anane, babane, dede ile çok gorüşmüyorsunuz sanırım dedim. Hakketten de öyleymiş 🤣🤣🤣 yoksa mumkunati yok yani brn bizimkilere diyecem ki cikolata vermeyin yasak onlar da vermeyecekler, şımartmayın diyecem şimartmayacaklar, istedigini yapmayın diyecem yapmayacaklar öyle bir dünya yok yani. Buyukler olmadan böyle egitmesi kolay tabi diyesim geldi 🤣🤣🤣
Her çocuk farklı karakter doğuştan geliyor bence.İstediğimiz kadar anlatalım konuşalım. Doğumgünü pastasından da mı yedirmemiş😑Çikolata paketli ürünler meyve suyu vs ben de vermiyorum.Pastayı da doğumgünlerinde yiyorsenede bir kaç kez

Çatalla ezdim, sonra birazda yediği kaşıkla ezdim birazda su koyup verdim. Zaten çok az verebildim 1 çay kaşığı belki.. Sevmedi ilk defa olduğu için 🙈
Ayyy yaa daha geçmemiş demekki besin alerjisi, mecbur tekrar kesmen gerekecek dimi
Fırınlanmış yiyorum o kadar dokunmuyor şükür artık.Haftaya kontrol var demir çok düşük

X