2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günes nasil peki ateşi cikiyo mu
Sabah çıktı 5 gb simdi şükür çıkmadı kuzu
Cocuklar hasta olunca durum çok fena oluyoya
Evet biz bi sekilde çekiyoruz ayakta kalıyoruz ama onlar hasta olunca herseh zorlasiyor
Hic bilmiyorum canm
Resimlere baktım benziyor çok ins hafif atlatır göz doktoruna oraadanda kendi doktoruma c tesi yer var doktora acilse diye sordum c trssi gelin demis
Parolsuz asla ayakta duramam ben hasta olunca,allahtan o var

Bende kocaya al dedim gelirken
Dun 2.5 da uyudu sonra 3.15 de kalkti tekrar uyuttum 5 de kalkti valla kafam yerinde değil

INsallah canim

Valla canim bende o aylarda oluyor diye biliyorum ama iste cevremdekiler sanki daha aktif hareketli o yuzden telaslaniuorum

Mama sandalyesinden yemek masasına uzanıp eline ne geçiyorsa atıyor aşağıya. Yeni versiyon bebeler durmuyor beybi hazırlıklı ol eheheh

Ay yandık desene kuzu
Simdi önündeki herseyi fırlatıyor masayı karıştırmak içinde ağlıyor mama sandalyesinde eşim tutuyodu bir anda eliyle bir vurdu masaya ağla ağla kıyamam

Hemde çok ya anlamiyolarki

Ay yandık desene kuzu
Simdi önündeki herseyi fırlatıyor masayı karıştırmak içinde ağlıyor mama sandalyesinde eşim tutuyodu bir anda eliyle bir vurdu masaya ağla ağla kıyamam

O atıyor ben alıyorum sürekli:) kıyamam ya masaya vurmayı da seviyorlar hoşlarına gidiyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…