2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar ya benim oğlan çok tembel sanirim hiç bir gelişme yok hep aynı babıldamıyor sadece agi anne puuu dio oturmuyor hemen yana yatiyor gel gel yapiyoruz tepki vermiyor gülüyor gunde 2 saatimi sadece ona ayiriyorum ugrasiyorum konusuyorum isimi gucumu birakip ama o sadece bakiyor tepki vermiyor gulme ve ciglik atma disinda pinpirikliyim biliyorum ama bicok bebegin bu aylarda oturmaya kelime kurmaya calismasina sahit olunca kendimi sorguluyorum

Kizz benim kizim iki bucuk yaşinda anne dediydi,oğlum annii diyo:)seninki diyosa maşallah:)) bizimki de tamamen desteksiz orurmuyo,yana yatiyo.

Öyle olucak gibi sanırım baksana arayan soran yok. Su vs nasıl verilmeli işte kafa da soru oluyor.

Öyle olucak gibi sanırım baksana arayan soran yok. Su vs nasıl verilmeli işte kafa da soru oluyor.
Evet onlar biraz kafasını karıştırıyor insanın .Ben alıştırma bardağını eline veriyorum yedikten sonra baya oyalanıyor biraz diş kaşıma biraz su içme derken sonra biraz da ben çay kaşığıyla veriyorum. İstemeyince suyu olduğu gibi akıtıyo zaten ağzından

Kizz benim kizim iki bucuk yaşinda anne dediydi,oğlum annii diyo:)seninki diyosa maşallah:)) bizimki de tamamen desteksiz orurmuyo,yana yatiyo.
Canim benimki anne kelimesini 3 aydan beri kuruyor sesleniyor resmen ama tembel işte hep yatcak hareket etmeyi sevmiyor gunde toplasan 2 3 kez yüz üstü geliyor onuda benim zoruml yapmaya başladi

Ankaradaki doktor ilk 6 ay bana gelmesen kontrollerini aksatma bana bilgi ver ben burda işlerim dedi. Şimdi de özel aşılardan dolayı gidilcek illaki..
Bende geçemedim ek gıdaya kafamda büyüyor.

Canim benimki anne kelimesini 3 aydan beri kuruyor sesleniyor resmen ama tembel işte hep yatcak hareket etmeyi sevmiyor gunde toplasan 2 3 kez yüz üstü geliyor onuda benim zoruml yapmaya başladi
hareketli olmamasi tamamen karakter meselesi,zaten yuz ustu donuyo demişsin kaslari gelişmiş o zaman..takma canım kafana,bi sıkıntı olsa çocugun Allah korusun hamur gibi olur,hemen anlarsın

Kızzz bacım sal bebeği normal bence Bende pimpirikliyim eğitici köpek aldım nasıl temiz olucak bilemediğimden çocuğa veremedim uzaktan gösterip çekiyorum içi gidiyor yavrumun
Benimkide otururken yana yatıyor, geçen gün 1 kere baba dedi, ilk gi ve ogi demişti. Bunaralsr çok nadir söylüyor. Genelde çığlık atar, bağırır İçini rahat tut bir şeyi yok bebişinin

Kiloya göre artırmıyor musunuz
Yok kuzum sorcam.yarin doktora
Yarin sorayım. Kuzu bana hiç ole demedi hem kilosuna da baktırırm haftaya kontrolü vafdi ama hasta olunca erkene çektim
Oğlanda çok hasta oluyor değerlerine baktircam genel bir tarama yaptırayım dedim

Benimkide öyle bi ara düzelmisti simdi tekrarladı bide uyutmaya çalıştıkça kıyameti koparıyor uykusu var direniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…