2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sabah çıktı 5 gb simdi şükür çıkmadı kuzu
Evet biz bi sekilde çekiyoruz ayakta kalıyoruz ama onlar hasta olunca herseh zorlasiyor
Resimlere baktım benziyor çok ins hafif atlatır göz doktoruna oraadanda kendi doktoruma c tesi yer var doktora acilse diye sordum c trssi gelin demis

Bende kocaya al dedim gelirken 😞
Dun 2.5 da uyudu sonra 3.15 de kalkti tekrar uyuttum 5 de kalkti valla kafam yerinde değil
Kac dereceye kadar çikiyo guneşin atesi?

Nasıl yordu mesela naptı
E kuzum bebek önce hastalandı ablasında el ayak geçti antibiyotik kullandık fln sonra o geçti bi sefer ateşi oldu . Tabi bu süre zarfında gece uykuları da kötüydü hiç uyumadığını bile oldu. Ben pert vaziyetteyim . Ben de hastalandım o süreç içinde vs derken geçen cumartesi baktım patlamis

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Evet onlar biraz kafasını karıştırıyor insanın .Ben alıştırma bardağını eline veriyorum yedikten sonra baya oyalanıyor biraz diş kaşıma biraz su içme derken sonra biraz da ben çay kaşığıyla veriyorum. İstemeyince suyu olduğu gibi akıtıyo zaten ağzından 😂
Ay daha o malzemeler yıkanacak çok iş var. Sen alıştırma bardağını sadece yıkadın dimi kaynatma vs gerekmiyor dimi

sancisi yok gibi. ama ikiniyor yapamiyor. hatta bazen poposundan goruyorum kakayi 😬
gecen fitilden sonra ikinirken agladi. krem verdi doktor onu suruyoruz. ama 1 aydir hic kendi yapamadi yaa. ek gidaya baslasak rahatlasak diyodum, daha da dert oldu 😭
Oyy kuzum benim bizde ilk doğduğunda çok çektik sürekli mamaya yağ koyuyordum çatlak olmuş hatta poposu hala geçmedi

sancisi yok gibi. ama ikiniyor yapamiyor. hatta bazen poposundan goruyorum kakayi 😬
gecen fitilden sonra ikinirken agladi. krem verdi doktor onu suruyoruz. ama 1 aydir hic kendi yapamadi yaa. ek gidaya baslasak rahatlasak diyodum, daha da dert oldu 😭
Canım poposunun oraya zeytinyağ sür . Çok çok ise yarıyo. Ayrıca ağzından da ver damlat
Bir de ek gıda da yedirdiğini yemeklere porsiyonlara dikkat et. Annem hep bana, çocuk yiyo diye çok çok verme abartma derdi. O çok önemli cidden çünkü bağırsakları henüz o kadar gelişmedi daha.

Ama popo deliğine zeytinyağ mutlaka dene.
Bn ilk kızımda çatlak oldu zorladıkça sonra kremler fln sürdük ama zor oluyo. Çatlamasın yanı ona dikkat et

Yok kuzum sorcam.yarin doktora

Yarin sorayım. Kuzu bana hiç ole demedi hem kilosuna da baktırırm haftaya kontrolü vafdi ama hasta olunca erkene çektim
Oğlanda çok hasta oluyor değerlerine baktircam genel bir tarama yaptırayım dedim
Yaptırt kuzum iyi olur en azından ne var ne yok bilinir. Hesabını bilen anne diye bir sayfa var instagramda. Merve idi sanırım ismi onunda 6-7 yaşlarında Güneş isimli oğlu var çok sık hastalanıyor. 2 gün önce İstanbul’da bir doktora götürdü. İstersen onuda takip et arada durumla ilgili bir şeyler paylaşıyor. Benimde çok hatırımda kalmıyor.

X